Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Sporta/fitnesa zāle privātam, patstāvīgam treniņam

Tigeriene

Man liekas, ka pat treniņš bez trenera sporta zālē citu cilvēku sabiedrībā maksā vairāk nekā 5 eur, kur nu vēl visas zāles īre.

Tigeriene

Kas tad skolā par sportošanu?
Nu man bija tāda skola, kur katru dienu visu mācību gadu bija vingrošana. Un tā vairākus gadus.

Tigeriene
Pie šādiem uzstādījumiem var ieteikt tikai pašai mājās pirkt inventāru un darboties savā privātajā mazajā sporta zālē. Tad tie 5 eiro par reizi atmaksāsies kā kredīta maksājums par ekipējumu.

Bet normālas sporta zāles jau sen atšķiras no skolas sporta zālēm dažādos parametros, tai skaitā, ar tur dalību ņemošo cilvēku koncentrēšanos pašiem uz sevi, nevis lūkošanos uz citiem.

Tigeriene

Pie šādiem uzstādījumiem var ieteikt tikai pašai mājās pirkt inventāru un darboties savā privātajā mazajā sporta zālē. Tad tie 5 eiro par reizi atmaksāsies kā kredīta maksājums par ekipējumu.
Jūs domājat, ka ja man būtu iespēja mājās vingrot, es to nedarītu? Man ir viss aprīkojums, ko man vajag. Man tikai nav vietas, kur.

Tigeriene
Tieši tā, ka Meauk teica - sporta zāles publika ir absolūti kas cits nekā skolas klase. Klasē visi pazīstami, vingrošana ne visiem saistoša, tad nu blenž apkārt uz klasesbiedriem un lūko, ko var "asprātīgu" pateikt. Sporta zālē visi sveši, toties vingrošana visiem interesē (tāda nauda samaksāta!), blenzt apkārt nav ne laika, ne vēlēšanās.

Esmu gājusi uz sporta zāli (un plānoju atsākt, kad ar finansēm būs labāk) - nevienam mani tauki neinteresēja ne zālē, ne dušā, ne ģērbtuvē. Katram pašam savas lietas.

Nē, nu, protams, ja līdzekļi atļauj, var noīrēt visu ko, bet par 5-10 un pat 50 eur tā ir neiespējamā misija.

Pieaugušo dzīve nav skola - tiešām sporta zālēs cilvēki sporto/vingro, nevis lūr uz citiem (nu visādi var gadīties, bet normālās zālēs tu nevienam neinteresē). Pamēģini tak. Manā pilsētā stadionā gan ir iespēja, ka izmanto manēžu (kāreiz 5eur laikam) - ja ej, kad tur nav sporta skolas bērni, tad zāle liela, iespējams, ka vari būt arī viens visā lielājā zālē, plus ir arī dažāds aprīkojums. Rīgā varbūt arī kas līdzīgs kaut kur ir.

Tulip

Tigeriene
Paskaties mazo klubu piedāvājumu. Daudzi brīvos laikus laprāt izīrē treneriem.

SS arī ir opcijas. https://m.ss.com/msg/lv/real-estate/premises/training-halls/riga/vef/blnhbe.html

Papildināts 29.12.2023 16:38:

Ā, un pašvaldības arī bieži vien telpas savos sporta kompleksos iznomā. Jāzvana un jāinteresējas.

Katram savs

Tigeriene
Varbūt der piemeklēt mazāk apmeklētu sporta klubu brīvākos laikos. Piemēram, es vienu laiku gāju uz LemonGym Ķengaragā brīvdienu rītos. Bieži es biju vienīgā.

Es šodien biju gandrīz tukšā zālē. Bija kādi 5 cilvēki.

Tigeriene

Njā. Nu ko lai dara? Jāmet bailes un iedomas pie malas un jāmēģina...

Paldies!

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18438925