Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Fotopulciņš bērniem un jauniešiem

issp_skola

9. janvārī plkst. 16.00-18.30 ISSP Jauniešu skola aicina uz atvērto durvju dienu, radošo darbnīcu un dalībnieku darbu skati.

Programma:
16.00-16.40 ISSP Jauniešu skolas vecākās grupas darbu skate un prezentācijas,
16.40-17.00 Iepazīšanās ar Santas Frances izstādi "Esmu redzams šajā attēlā, un man tas nepatīk”,
17.00-18.30 Radošā darbnīca, iepazīšanās ar ISSP Jauniešu skolas pasniedzējām.

Radošajā darbnīcā jaunieši (11-18 g.v.) veidos skulpturālus objektus, domājot par lietu dekonstruēšanu un rekonstruēšanu, salauztajam un nelietojamam atrodot jaunu pielietojumu un vēstījumu. Veidojot darbus, tiks pielietotas Santas Frances izstādē "Esmu redzams šajā attēlā, un man tas nepatīk" izmantotās japāņu Ikebana un Kintsugi tehnikas. Visi materiāli tiks nodrošināti, dalībnieki ir aicināti ņemt līdzi salauztus objektus. Iepriekšēja pieteikšanās nav nepieciešama. Uz radošo darbnīcu var ierasties jebkurā darbnīcas norises laikā.

ISSP Jauniešu skola piedāvā jauniešiem radoši iepazīt fotogrāfiju un tās plašos izmantošanas veidus, kā arī apgūt attēlu veidošanas pamatprasmes. Mūsdienās fotogrāfija ir viens no izplatītākajiem medijiem – saskaramies ar to pilsētvidē, skolā, medijos, mājās, sociālajos tīklos. Katru dienu tiek patērēti un radīti miljoniem jaunu attēlu, tāpēc mūsdienu pusaudžiem ir īpaši svarīgi apgūt vizuālo lasītprasmi un spēju kritiski izvērtēt attēlu sniegto informāciju. Iedziļinoties un izmēģinot fotogrāfiju kā vizuālās mākslas mediju, un mācoties pārdomātā veidā radīt un lasīt attēlus, nodarbības veicinās jauniešos izpratni par mūsdienu kultūru un estētiku, kā arī spēju domāt un darboties radoši.

Nodarbības ISSP Jauniešu skolā atsākas janvārī un ilgs līdz jūnijam.

Nodarbības notiek vienu reizi nedēļā divās vecuma grupās:
otrdienās plkst. 16.15-18.15 (15-18 gadi),
trešdienās plkst. 16.15-18.15 (11-14 gadi).
Vairāk informācijas un pieteikšanās:
http://www.isspskola.lv/.../programma.../issp-jauniesu-skola

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18439029