Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Rati jaundzimušajam:)

mayraa

Sveiki. Palēnām sāku skatīties ratu virzienā, jo saprotu, ka izvēle nenāks viegli. Man vēlams, lai rati nebūtu pārāk smagi, lai būtu tā saucamie visurgājēji un vēl gribētos , lai jumtiņam būtu nedaudz pagarinājums. šobrīd iekrituši acīs 2 modeļi - stokke trailz un roan bass next. Gribētos dzirdēts kādas atsauksmes gan par šiem modeļiem , gan arī citiem ražotājiem.

Papildināts 03.01.2024 23:58:

Baidos , ka stokke varētu būt tomēr pārāk lieli, kaut kur lasīju ka labi der garām māmiņām, es jau iedomājos ka ar saviem 170 cm pazūdu aiz ratiem.

Roan bass next pamanīju garāmejot kādai māmiņai, likās nu ļoooti simpātiski, bet šajos mulsina ka riepas nav pumpējamas. Vai izbrauks visu ko vajag..

Jā, ar stokki tev varētu būt grūti redzēt aiz ratiem. Kas nozīmē, ka nevari redzēt, ko apbraukt ratiem priekšā. Bedres, uzbraukt uz šaurām apmales uzbrauktuvēm, veikalā grūti manevrēt pa šaurāku eju. Peļķes- nu visu ko vien vari iedomāties esot ārā.

Par roan piekrītu, es arī viņus pamanīju mežaparkā. Tur tiešām katrai otrai māmiņai viņi bija. Tad jau jābūt labiem. Es nepaņēmu tik tādēļ, ka plānojam otru bērnu un gribēju ratus ar kuriem var izbraukāt abus divus. Lasot atsauksmes par roan bija, ka viņi samērš ātri sāk čīkstēt, grabēt.

Beigās paņēmu cybex balios s lux, esmu apmierināta. Ļoti viegli, mazi, ērti manevrējami. Īsti pilsētas rati. Visur tiek cauri un ja, nevar kaut kur uzbraukt-viegli uznesami.

Visur gājēji rati būs smagi, jāskatās cik tev ļoti šis ir vajadzīgs. Man arī bija šie divi galvenie kritēriji. Beigās saprotu, ka neiespējami saliekami kopā. Beigās ar saviem cybex tieku visur kur vajag, un ja plānojās kāds ratiem neejams ceļš izmantoju ķengursomu.

Papildināts 06.01.2024 10:12:

Es laikam neietektu nunu. Man veikalā likās ļoti graboši. Un no māmiņām kuras izvēlējās neesmu dzirdējusi labas atsauksmes. Visas vēlāk vai ātrāk nomaina.

Ja godīgi, es joprojām īsti neko nesaprotu no ratiem. Beigās izvēlējos kautko, jo bija jau laiks un esmu apmierināta.

Es ieteiktu paskatīties Emmaljunga Sento, pati tagad trešajam bērniņam tieši skatos un šie mani visvairāk uzrunā. Arī lieliska amortizācija, mums tomēr tie ceļi nepārāk labi, Stokke rati likās tādi cieti, Roan arī baigi plastmasīgie šķita.

Man laikam arī personīga mīlestība pret Emmaljungu, jo pirmajiem 2 bērniņiem arī bija tieši Emmaljunga rati un tie bija perfekti!

Gribētu pacelt šo tēmu.

Vai varat lūdzu padalīties ar atsauksmēm par savām ratu izvēlēm? Vai pirkāt jaunus vai lietotus? Kādos veikalos? Kam jāpievērš uzmanība?

Palmish

Butterfly1213
Sveika. Pirku visiem trim bērniem mazlietotus.

Pirmajam bija Camarelo firmas rati, plusi - simpātiski, viegli, plaša kulba, laba amortizācija, mīnusi- visu laiku kaut kas plīsa, vispirms kulbas pārsega kniedes, tad riepas vislaik cauras, kaut nebraucu ne pa stikliem vai tamlīdzīgu asu segumu,iepirkuma grozs ziemā bija viss dubļos, nācās ņemt nost, nelikās parocīgs .

Otrajam bija divi rati, tandēmrati, jo pirmais bērniņš bija vēl mazs, un Roan Emma, laikam vislabākie, kas man bijuši. Kulba super liela, amortizācija superīga, viss parocīgs un pārdomāts, biju ļoti apmierināta, braukt bija bauda. Tomēr gan man labāk patīk, ka riepas rotē .

Trešajam bija Hartan firmas rati. Ļoti izturīgi, riepas mūžīgi kalpojošas,ērti saliekas, daudz un dažādas foršas fīčas, brauca arī labi,kopumā bija ērti, bet ziemu Tomēr neizbrauca par ko lamājos un ņēmu vien no bēniņiem ārā Roan Emmu ,kā arī sēžamā daļa nepatika ,jo tur varēja likt tikai tad, kad bērns stabili sēdēja, muguriņa nelaidās pilnībā lejup! Un kulba varēja būt lielāka.

Kopumā ieteiktu pievērst uzmanību uz trīs lietām- kulbas plašums, lai arī ziemā ir vieta bērniņam kombinezonā un vēl ratu maisā, iepirkuma grozs ,lai tas nav mazs, tizls un neērts, kas ir daudziem mūsdienu ratiem un trešā lieta amortizācija, jo braukt pa ziemu ar ratiem, kuri tam nav paredzēti, var izrādīties elle. Par riepām, pumpējamās vai nē-es teiktu gan,gan, jārēķinās, ka ar pumpējamām būs vieglāki, bet ar nepumpējamām drusku smagāki, mazāk raižu uz ceļa.

Ja būs ceturtais bērns, pirkšu emmaljungas ratus.

Pirmajai pirku lietotus emmaljunga, ar standarta riteņiem, kulba ļoti liela. Otrajai pirku baby merc un pēc 5 gadu stāvēšanas šķūnī, atkal izmantošu šos pašus ratus. Ļoti patīk tie milzu plānie riteņi. Uz ielas nepaliku nepamanīta, jo visur apkārt tikai tie ar rotejosajiem mazajiem ritentiņiem priekšā. Kulba ratiem liela. Skatījos, ka tagad joprojām tādus tirgo. Jā tad es pirku pa 300 pāri, tad tagad tie maksā jau 499. protams tagadejam laikam tas laikam nemaz neskaitās dārgi) Bet nu man prieks, ka tos saglabāju.

Palmish

Maijinja05
Kāds tieši babymerc modelis? Zipy classic?

Jā, laikam būs īstais

Papildināts 24.04.2024 23:00:

Atvainojos, nesapratu, ka jau foto vienreiz pievienojās

Palmish

Maijinja05
Vīra māsai tādi bija. Kad pastūmu,likās tik viegli, ka ar vienu pirkstu varēja stumt.

Jā, feini rati. Dzīvē izskatās labāk, nekā bildēs inetā (vismaz man tā šķiet)

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18439035