Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Kur komunicē adoptētāji/audžuģimenes/aizbildņi?

Netii

Sveiki visiem! Skatos, ka šī cāļa sadaļa ir galīgi iznīkusi. Gribēju jautāt, vai ir kāds cits forums/grupa, kur jūs satiekaties?

Esmu dzirdējusi par PLECS pasākumiem, bet neesmu Latvijā. Līdz ar to primāri interesē elektroniskā domu apmaiņa. Mūsu ģimene ir adoptētāji un arī audžuģimene.


Dormice

Sveiki, jā kādreiz šeit kūsāja dzīvība un bija liela domu un viedokļu apmaiņa. Un man tas bija ļoti svarīgi gan tad, kad tikai plānojām adoptēt, gan arī sākumā. Ar laiku foruma dalībnieki sapazināmies personīgi un sazināmies privāti, vai facebook (protams, bez privātām detaļām). Bet ir arī atbalsta grupas (tajā pašā plecā) un tad atbalsta grupu ietvaros ir whatup grupas, kur arī dalās ar viedokļiem.

esenif

Nav manīts, ka internetā būtu kādi forumi vai grupas, kur audžuvecāki savstarpēji sazinātos. Iespējams atbalsta centru izveide un ar to saistītais (atbalsta grupas, apmācības, pasākumi) šo vajadzību mazināja. Arī intereses kļūt par uzņemošos ģimeni jūtami kritusies jeb šādu ģimeņu skaits samazinās un parasti tikai pirmajos gados pieredzes apmaiņa aktuāla.

Kartē var redzēt esošos atbalsta centrus. Viens no variantiem ir sazināties ar atbalsta centriem, kas šķiet saistošāki, un painteresēties, vai viņi organizē atbalsta grupas tiešsaistē. Varbūt ir iespējams pievienoties.

Papildināts 25.02.2024 16:37:

Vienmēr mulsinājis, ka FB, kas tomēr diezgan aktīvs sociālais portāls, nemana nevienu grupu audžuvecākiem. Eksperimentālā kārtā izveidoju jaunu grupu par šo tēmu: Pieņemtu bērnu audzināšana. Varbūt tomēr kādiem būs aktuāli šādā formātā veidot domu apmaiņu.


О нас думают плохо лишь те, кто хуже нас,  а те, кто лучше нас, им просто не до нас. /Омар Хайям/
Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18439163