Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Ko šodien gatavosim un ēdīsim – 2024

AppleGreen

Taaapati

Prieks ka patīk. Nekā jau sarežģīta man nav. Ātri, vienkārši un garšīgi ir mans moto. Un bildes arī...samsung izdara visu pats Es arī ar interesi skatos šeit, pasmeļos idejas. Šodien jau top skābu kāpostu zupa un vēl būs kaut kas, vēl domāju. Un tad 2 dienas miers no katliem

Papildināts 02.02.2024 21:18:

Šovakar - cepeškrāsnī cepts rieksta/sviesta ķirbis ar ķiploku & rozmarīnu. Ķirbim kompāniju sastāda uz grillpannas cepti vistu šķiņķīši.

Papildināts 03.02.2024 16:53:

Šajās dienās sanāk vairāk gatavot. Asā garneļu zupa ar nūdelēm.

Papildināts 04.02.2024 12:08:

Pankūku rīts....

Taaapati

Aurorina
Kas zupā? Izskatās laba.

Papildināts 04.02.2024 15:13:

Mums otro rītu brokastīs šāds gardums. Biezpienmīļiem patiks. Pielieku apakšā recepti, pilnībā apskatāma ig. Nemāku no ig ievietot. Cerams sastāvdaļas sapratīsiet, kukurūzas miltu man nebija, pieliku 100g parastos. Izmantoju kulinārijas biezpiena masu. Visu sajauc, liek ar cepampapīru izklātā formā, cepu ap 40 min, kamēr viss smuki brūns, pārbauda ar kociņu. Kad atdzisis, pārklāj ar izkausētu melno šokolādi. Atgādina lielu biezpiena sieriņu, vai siera kūku. No sevis pievienoju vaniļu un rīvētu citrona miziņu.

Papildināts 04.02.2024 15:15:

Papildināts 04.02.2024 15:15:

Taaapati
Receptē tas ir domāts sviests?

Sastāvdaļas vnk sajauc? ( Vai olas ar cukuru saputo? )

Babs

Man arī bija pankūku rīts

Life is hard but, thankfully, short

Taaapati

Dūducis*
Jā, izkausēts sviests. Tā kā man bija tā smalkā biezpiena masa, tad visu vienkārši samaisīju. Bet video ir parasts biezpiens, tur visas sastāvdaļas sablenderē.

red bull

Taaapati
Vēl ļoti populāra versija Lvivas siņikam ir ar magoņu masas kārtu, ko laiku pa laikam uztaisu. https://youtu.be/0gXdWq3jitg ja garšo magones

Es atbildu tikai par to, ko pateicu, bet ne par to, kā tu to saprati!

Taaapati
Receptē kukurūzas ciete nevis kukurūzas milti minēti. Tā vietā varētu būt kartupeļu ciete lai savāc lieko mitrumu.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18439205