Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Vilcienu kavēšanās un atcelšana

bopa

Gribu nodusmot dusmu nost. Cerība bija, ka ar jauniem vilcieniem kļūs ērtāka/ātrāka utt. braukšana, sanācis pretēji. Nelielas kavēšanās 5-10 min. jau ir ikdiena. Bet nu arī atceltie reisi. Bērni kavē skolu. Nav opcija ielekt citā transportā.

Resnā Žurka

Paldies Briškenam un pārējiem - iepircējiem, pieņēmējiem, ražotājiem

piektdiene

Nu jau ir ne tikai atceltie reisi, bet pirmdienas vakarā Ogrē arī autosatiksme bija paralizēta, jo kamēr nojukušie vilcienu stāv stacijā, dzelzceļa pārbrauktuves ir ciet!

Deizy

Gribētos, lai atbildība tomēr primāri tiktu prasīta no tiem, kuri šo iepirkumu apstiprināja.

Un tagad no tiem, kuri nespēj nodrošināt pat elementāru apziņošanu, par alternatīvo tranportu pat nerunājot. Lai gan pēdējais būtu utopija, jo katram tam škodas sūdam būtu jālaiž paralēli autobuss

Dzīvot ir vērts, lai mīlētu, audzinātu bērnus, dejotu un lasītu grāmatas. Pārējais ir tikai līdzekļi mērķa sasniegšanai

BTango

Varbūt es to nosapņoju, bet kaut kur manīju informāciju, ka, ja reisi kavējas vairāk par 40 minūtēm (pieņemu, ka arī par atceltajiem), var izmantot citus transportus un pat takšus un izdevumus par šo transportu atgriež Dzelceļš (tagad "ViVi"?).

Protams, ne jau skolēni brauks ar taksi, bet, ja šis patiešām ir taisnība, domaju, ka jāizmanto.

red bull

BTango
O jā, visur ārpus Rīgas dzelzceļa tuvumā ir gan alternatīvie transporti, gan takši tā vien rindās stāv...

Bet, ja šāds šits ir pāris reizes nedēļā, cik naudas jāiztērē, lai ieguldītu un tad nez cik ilgi gaidītu lai atmaksā.

Es atbildu tikai par to, ko pateicu, bet ne par to, kā tu to saprati!

no malas

Varbūt es to nosapņoju, bet kaut kur manīju informāciju, ka, ja reisi kavējas vairāk par 40 minūtēm (pieņemu, ka arī par atceltajiem), var izmantot citus transportus un pat takšus un izdevumus
-------

Tas ir skaisti uz papīra, kā jau viss, kas nāk no Progresīvajiem (un es pat pierakstīju Briškena bezrūpīgos vārdu salātus par šo tēmu, cik jauki tie skanēja, ka neapšaubāmi "ir iespējams atrast dažāda veida optimizētus risinājumus, lai jau pirmajā fāzē" ar Vivi problēmām neapgrūtinātu savu politisko eksistenci), tomēr jāpadomā arī, kā tas varētu būt realitātē, kad kāds tiešām steigsies uz lidostu vai tamlīdzīgi.

Būs tā. Vispirms jānogaida, vai vilciens tiešām kavē 40 minūtes, nevis 35, jo citādi nekas nepienākas. Pēc tam caur veselu pasažieru baru konduktoram jāpierāda, ka tieši jūsu vajadzība ir tā steidzamākā. Tad konduktors, izvērtējot jūsu vajadzību, varbūt izsauks taksi (jo taksis pienākšoties tikai neatliekamākajām vajadzībām). Taksis varbūt atbrauks un varbūt aizvedīs līdz lidostai. Kaut kad. Kamēr tas viss notiks (ja notiks), visticamāk lidmašīna jau būs aizlidojusi.

Pēdējās izmaiņas: no malas, 24.01.2024 23:21.

a²+b²=c²

Šis ir vispār nonsenss! RVR 50 gadus vecie vilcieni brauc rukdami (PSRS laika Latvijas ražojums), kamēr miljonu iepirkumos iepirktie brīnumi neļauj cilvēkiem laicīgi nonākt darbā!

Nu kā tā var???? Klaunu bars! Bet, redz, ka var turpināt “mīzt acīs” un teikt, ka Dieva rasa. Tāpat kā privātie lidojumi visdārgākie visā ES, tāpat kā Rīga, kas izskatās kā pēdējā miskaste. Cik tālu vispār šajā marasmā var iet???

Jā, man ir visslikti.lv

Kļavaslapa

Nekur neesmu lasījusi par 40 minūtēm, vien teikts ka katrs gadījums kompensācijas tikšot izvērtēts individuāli, kas laikam tulkojas, ka neko īsti kompensēt netaisās. Tad nu jānīkst stacijās , riskēt ar 50...100 eiro taxim isti negribas.

Murrrkšķis

esot jāsaka nevis vīvī, bet vaivai, vai zinājāt

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18439295