Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Help! Zīdaiņu miegs

Mammuks78

Tātad , bērnam jau 10.mēneši , bet es nevaru vārdos izskaidrot cik ļoti man besī ,ka pa nakti ceļās meklēt pupu katru reizi ,kad mainās cikls . Bļàviens, tas pat ir normāli? Visu laiku grib gulēt kontaktā.

Mammuks78
Normāli tas ir, bet ja vēlaties to mainīt, tad ir jāiemāca bērnam pašam iemigt.

Varat palasīt https://www.veselapasaule.lv/lv/lasitava/miegs/normals-miegs-un-miega-paradumi/miega-trenins

Paipalina
Vispār,brīnos,ka nebiju šo lasījusi . Ļoti forši ,ka ir citas metodes pierakstītas , jo noteikti negribu spīdzināt bērnu un atstāt vienu . Laikam, jau ka tas ir tas slinkums . Visu gribās ātri un vienkārši,kā pie krūts , bet būs jāsāk , laikam, ka piekopt ko citu .

Manam mazulim tūliņ gads un četri mēneši. Arī esam kopāgulētāji. Kamēr baroju ar krūti naktis bija murgs. Līdz 1g. 1mēn. Praktiski cēlās ik 1h vai 2h. Savienoja miedziņu tikai ar krūti, ja savienoja, bija arī balītes līdz pat 2h (varbūt ilgāk). Bet kad beidzās krūtsbarošana pamazām miegs arī uzlabojās. Piebildīšu, ka ar krūti barot beidzām dabīgi, pa dienu jau kopš kādiem 11 mēn. mazais vispār vairs negribēja, tik pa nakti. Naktī pamazām gan barošanas samazināju līdz 1,1g vienu nakti izgulēja vispār bez un ar to arī beidzās krūtsbarošanas ēra. Bet joprojām grib mani sev blakus, tāpēc guļam kopā joprojām, mani tas netraucē jo nu jau ceļas tik max 2reizes, kas manā gadijumā ir superīgi. Tas tāds pieredzes stāsts, lai zinātu ka tas ir normāli. Vnk jautājums vai tas tev ir pieņemami un vai nevēlies ko mainīt.

Madara_Key
Paldies ,ka dalijies ar savu stāstu . Mums ļoti ātri un veiksmīgi sakārtojās . Mazā guļ savā gultiņa ,kura ir blakus piestumta mūsu gultai , lai ar draugu būtu pašiem vietas . Tātad , kā man sanāca ? Liku gulēt bērnu bez krūts,jā , tieši tik vienkārši . Un aizmiga 10min. Noguļ jau 5.dienu visu nakti . Ceļās uz 7 paēstu krūti un guļ tālak

Papildināts 04.02.2024 00:46:

Madara_Key
Nekad nebiju iedomājusies ,ka tas var arī būt tik vienkārši . Lasīju briesmu stāstus ,ka ļauj bērnam raudāt stundu , un tad vēl pa nakti ceļās un bļauj stundu . Galīgi savu peli negribās tā midzināt . Biju iedomājusies ,ka būs trakāk, jo tiešām bija liela pupotāja un likās ,ka viņai tā būs neiespējamā misija . Es ļoti laimīga . Lasīju,ka arī bērns labāk izguļas ,ja ilgāk spēj no vietas nogulēt . Tagad arī pa dienām pupoties neļauju . Ēd krūti tikai uz gulētiešanām un pēc nakts miedziņa . Ja pa vidam gribās vēl ēst , iedodu cepumiņu vai kukuruzu pagrauzt . Izskatās jau ,ka mums līdz gadam arī jau krūts būs nost .

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18439351