Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Kāzas mājās

Mariii

Mariii

Sveikas!

Kādai noteikti ir bijusi pieredze ar kāzām pie savas mājas, tādas kā dārza ballītes stilā. Lampiņas , meijas un šašliks , mūzika un dejas.

Padalieties ar idejām, knifiņiem un kopumā ar padomiem, piemēram par telts nomu un citiem padomiem. Vai ja tādas kāzas jau bijušas - ko vajadzēja darīt savādāk ?

Paldies par komentāriem!

Kaimiņiem tas viss būs jāklausās?

Mariii
Noteikti nodrošiniet ļoti labu fotogrāfu! Tas ir must have.

Pārējais viss ir un var būt forši vai ne tik forši.

Taaapati

Un ja arī paklausīsies vienu vakaru, nekas nenotiks. Kāzas ir ārkārtas gadījums. Un var jau pielabināt, aiznest kādu cienastu utt...ja vispār tādi kaimiņi ir, un tuvu.

Mariii

Pukjuzirnis

Nav kaimiņu tuvumā.

Meauk

Labs fotogrāfs ir must have

Ja man būtu privātmāja ar vismaz 3000m2, tad noteikti arī gribētu savā pagalmā, nevis komerciālā un nepersoniskā vietā!

Lai viss izdodas!

Nodrošinātos ar skaistu telpu zem jumta- gan ēnas, vēja, gan lietus iespējamībai. Piem., ko šādu:

https://pasakumuorganizesana.lv/kupols/

Aube

Pirmkārt, āra ballītēm ir jāņem vērā laika apstākļi (vējšs, lietus, salnas...) Arī jūnijā naktis var būt aukstas. Ir bijis, ka Jāņu naktī ir salnas. Tas nozīmē,otrkārt, ir jāpadomā par speciāliem āra sildelementiem. Man kaimiņos jūnijā šķūnī rīkoja kāzas. Tai dienā bija liels vējšs, samērā auksts un lietus. Sildelementi ļoti noderēja.Treškārt, par telti neizteikšos, jo tas nu gan ir obligāti. Ceturtkātr, grīdas vai zemes segums un atbilstoši apavi viesiem., Pietkārt, nakšņošanas vietas viesiem (teltis, mašīna, siena guba utt). Sestkārt, nodrošināta tualete un rokas mazgāšanas vieta. To, kā viss notiks un ar ko viesiem ir jārēķinās var jau laicīgi informēt, lai viņi var sagatavoties, piem., paņemt līdzi siltākas jakas, maiņas apavus, saprast par nakšņošanu utt.

Liela daļa laulību tiktu izglābtas, ja mēs būtu gatavi mazliet vairāk klausīties cits citā.

Mariii
Plānotais viesu skaits?

Es kā viesis gan nevēlētos nakšņot šķūnī,teltī vai siena gubā uml.

Papildināts 07.02.2024 22:19:

Mašīnā arī nē.

dezavu
Tad ir iespēja braukt mājās vai neierasties! Kāzas noteikti ir jaunā pāra diena.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18439495