Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Našķi mazulim, mandeļu milti

Dilemma

Sveikas, mammas!

Gribās mazo palutināt ar našķiem, bet, piedomājot pie satura. Bērnam 1.4 gadi. Saldumus, konfektes, kūkas - stingrs nē. Bet ik pa laikam gribas kādu našķi iedot, jo bērnam ir interese par to ko edam. Tāpēc jāpiedomā, lai tas našķis nav kaitīgs. Protams, augļi, bet, ja cepamo variantu?

Pirms tam ik pa brīdim gatavoju vegāniskos banānu mafinus ( jo piena olb.nepanesība pēc ārsta domām). Tad gatavoju vegāniskās vafeles. Viss bez cukura. Tādu našķi gatavoju 1x nedēļā. Bērnam garšo, reakciju nav. Šovakar izdomāju izcept mandeļu miltu banānu mafinus. Garšīgi, bet ...skatos un domāju, vai bērnam rīt piedāvāt mandeles jau ēstas (blanšetas krēma teksturā), viss labi. Bet kam ir zināšanas - tādas mandeļu miltu nebus par spēcīgu mazulim 1.4 g? Runa par 1/2 mafina.

Var būt varat padalīties ar pārbaudītām, veselīgu našķu receptēm bērnam šajā vecumā ( bez piena produktiem un pagaidām bez olas)?


Aube

Cukura vietā var lietot eritritolu. Tas ir dabīgas izcelsmes cukurs, kas tiek gatavots no kukurūzas. Mandeļu milti nebūs par spēcīgu. Ja vēlies bērnam veselīgu uzturu, idejām iesaku Vendijas Karalkinas pavārgrāmatu bērniem „Ieviņa virtuvē". Tāpat viņai ir grāmata "Flirts virtuvē", kur arī ir veselīgi našķi (deserti, kēksi, bulciņas, maizītes utt). Receptēs nebūs ne cukurs, ne kviešu milti, ne piens.


Liela daļa laulību tiktu izglābtas, ja mēs būtu gatavi mazliet vairāk klausīties cits citā.

Aube
Pateicos par ieteikumu!


Tartu
Interesantas receptes, domāju kaut kas noteikti noderēs, paldies!

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18439531