Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Bērna augums 5g

Puuce_L

Meitenes, tikai intereses pēc- vai varat padalīties ar sava bērna augumu 5 gados? Norādot puika vai meitene, jo puikas parasti garāki. Interesē tieši 5g sākums, nevis 5.5 vai jau tuvu 6.

nmnmnnm

Puuce_L
Cik garš ir Jūsu bērns? Lai nav vienkārši aptauja.

Man puika, tagad 108cm. Bet mani tieši interesē vienkārša aptauja- saprast cik ir vairākums un kur atrodamies tajā vairākumā

Puuce_L
Mans teju četrgadnieks ir jau 107 cm. Meita 3 gadu vecumā bija 107 cm, bet 5 gadu vecumā bija jau 113 cm.

Līdz ar to pat vienu vecāku bērniem augšanas tempi var būt pilnīgi savādāki.

Te diez vai jebko var dot aptauja. Ir jāskatās, kā jūsu bērns vispār aug pa gadiem, vai un cik cm. To ir ar pediatru jāizrunā, kàda ir dinamika.

Pēdējās izmaiņas: Meauk, 11.02.2024 13:38.

nmnmnnm

PVO ir bērnu garuma un svara līknes.

Puuce_L
Bet 108 cm uz 5 gadu vecumu nav nekas dramatisks. Tas taču ir teju vidējais garums uz to vecuma grupu.

https://lv.kkm.lv/modules.php?name=Content&pa=showpage&pid=450

Papildināts 11.02.2024 15:39:

Statistikai mans juniors bija 113 cm vēl pirms 5. dzimšanas dienas.

Tie bērni, kas ir jau 113 vai vairāk 5 gadu vecumā ir no ļoti garo bērnu gala. Tādi noteikti nav vairums un ne vidējais râdítâjs.

Mana meita arī tagad uz savu vecumu ir ļoti gara, laikam garāká klasē.

Tai pat laikā bērni ir ļoti dažādi.

Es zinu visas tabulas, bērns uz savas līknes un visa mums forši vienkārši vakar bijām ciemos un tur bija 3.5gadnieks mūsu augumā, tapēc apkārtējie sāka runāt, ka manējais mazs savam vecumam. Sāku domāt vai tiešām tā varētu būt? Tikai ziņkārība, kā tad ir citiem. Noteikti nemeklēju problēmas bērnā, viss bērnam ir labi, tikai gribu saprast vai tad tiešām ir tik mazs pret pārējiem?

Papildināts 11.02.2024 18:07:

Turklāt tikko kārtīgi pārmējīju un izrādās jau 110cm.

Puuce_L
Drīzāk nevis tavējais īss, bet gan tas 3.5 gadnieks ir ļoti garš. Tieši tik vienkārši .

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18439561