Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Bērna augums 5g

Puuce_L

Meauk
To arī gribēju saprast- cik tad ir vidēji pārējie 5gadnieki?

Šobrīd daļa bērnu ir mega milzīgi, tapēc tie vecāki ir baigi "izbrīnīti", ka citi kaut kādi maziņi

5gadnieks ir 110cm. Tas, ka trīsgadnieks velk piecgadnieka izmēra drēbes, nenozīmē, ka citi piecgadnieki ir neriktīgi. Tas trīsgadnieks ir milzīgs. Mans ir mazāks pēc auguma. Klasē ir gan tādi maziņi, gan nedaudz lielāki jeb vecumam atbilstoši. Un tad ir kāda 1/5daļa milži. Nu tādi, ka galvas tiesu garāki par pārējiem...

5g1m 116cm. Uz tiem 116 stāv jau vismaz 3 mēnešus.

Principā BD grupiņā vairāki (arī viena meitene) ir tādā augumā, un arī vecākajās grupās un pirmajā klasē ir līdzīga auguma bērni. Un ir zināms arī gadu jaunāks puika, kurš ir tik pat garš.

Bērni (iznēsāti) tak jau piedzimstot ir ~ 8cm (ja ne vairāk) amplitūdā! Un viņu vecāki ir 40 (un arī vairāk) cm amplitūdā. Tieši tā pat ir ar piecgadniekiem. Ir tādi, kas knapi virs metra, un tādi, kam jau 120.

Shalak0

5g sākumā bija 107.7cm, tagad tikko 6 gadi palika - 114cm. Pēc zviedru standartiem manējais zēns garumā visu laiku ir ap vidējo mediānu, svars gan mums zemāks.

Un jā, visi ļoti dažādi, mums dēla draugs 2 gadus jaunāks, bet augumā ap manējo. Nekad no skata nepateiksi, ka būtu tā vecuma atškirība. Un kopš dzimšanas viņš tāds visu laiku bifīgs aug, virs vidējā. Svarīgākais tajos visos parametros ir tas, vai tā līkne virzās uz priekšu, pārējais jau tīri individuāli, iedzimtība utt.

Pēdējās izmaiņas: Shalak0, 12.02.2024 19:17.

Plekste

Manējais 5gadnieks ap 104cm. Visi vaid, ka maziņš, bet brāļiem bija tāpat. Tagad brāļiem uz 13-14gadi ir augšanas tempts tāds, ka ādai strijas veidojas - netiek līdz augšanai. Vidējais puika tūlīt būs 180cm savos 14.gados, tā ka tas augšanas temps katram savs... cits aug ātri sākumā, bet uz pusaudžu gadiem vairs ne tik ātri, cits toties par basketbolistu izaug... manējie toties bērnībā diezgan lēni auga, tagad strauji.

gaura

Tikko palika 5g, mērīts mēnesi atpakaļ, 110cm

Centaurea

5g meitene - 102cm. Bet īsākā savā grupiņā, vienaudži ir garāki.

Man viena no meitām 5 gados bija tikai 100 cm! Augšanas hormoni pārbaudīti-viss ok,iedzimtība no vīra puses-tur mamma un māsas visas maziņas.

Fiffa

Man tagad gribās zināt cik gari ir 3,10 gadus veci bērni, jo manējais ir 111cm. Dārziņā grupā arī izceļās starp saviem vienaudžiem, izskatās itkā kāds no vecākās grupas iemaldījies.

Nezinu, ko gaidīt uz tiem 5 gadiem.

Rudnese

Mana meita 5 gados bija ap 115cm. Bet bija un ir viena no garākajām grupā.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18439561