Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Līgums par mantas šķirtību vai šķiršanās

Taiga_Bee

Var sieva mantot vīra īpašumus, Šķirtene nē.

Taiga_Bee
Pie šāda situācijas apraksta un šī pāra reālitates izklāsta, pat es nevaru iedomāties nevienu plusu šādai laulībai . Lai gan parasti es esmu par attiecību nostiprināšanu un reģistrēšanu. T

Veselības sistēmas aspekti gan mani īpaši nekad nav uztraukuši.

Vairāk tiešām te būtu jādomā par mantošanas aspektiem, kur konkrētajā gadījumā visdrošāk un vieglāk būtu izšķirties.

lai jaunajā ģimenē uzbūvētā māja paliek Ilzes un Jāņa bērniem (kas ir tikai loģiski, jo vecākie bija jau apgādāti un šajā īpašumā Jāņa ieguldījums ir tikai darbs, turklāt ļoti apsīcis).

Kaut kā loģiku te neizdodas saskatīt. Vecākie bija jau apgādāti. Bet laikam ritot var kaut kas notikt un nonākt trūkumā.

Ieguldīts darbs nav nekāds tikai. Vajag darbu novērtēt, vienoties par novērtējumu un tad nevajadzēs domāt tikai vai ne tikai.

Bērni pie mantošanas tiks tad kad abi laulātie būs kapos. Un tad jau būs pa lielam vienalga kā šie sadala, jo beigts neko daudz neuztraucas.

Ja kapos viens - tad jau otrs laulātais visu savāc.

Un šinī sakarā var abi aiziet pie notāra un uzrakstīt testamentu - kuram bērnam tas viss tiks ja abi beigti.

Bet es tā saprotu ka tur nekas dižs no tā īpašua nava.

Bet nu dzīvot var.

Problēma ir vien apstāklī ja sieviete kas ieguldīja naudu mirst pirmā, vīrietis hops un saviem pirmajiem bērniem visu testamentā novēl. A sievietes bērni bešā.

Ja vīrietis mirs pirmais tad viss šokolādē. Parasti jau vīrieši pirmie mirst.

Nu ko... nevajadzēja precēties. Vai arī jāuzticās otram. Tā vienkāršāk.

Taiga_Bee

Bērni pie mantošanas tiks tad kad abi laulātie būs kapos
Ja kapos viens - tad jau otrs laulātais visu savāc.

Eh, nu tu varētu muldēt mazāk.

Taiga_Bee
Izšķiras. Manta Ilzes. Pusaudži manto. Domā tā bāriņtiesa tāpat nebūs iesaistīta, būs.

Taiga_Bee

Izšķiras. Šķiroties pusaudži neko nemanto. Pusaudži manto tad, kad Ilze nomirst (ja vispār tad vēl ir pusaudži). Dzīve turpinās tāpat kā iepriekš, vienīgā atšķirība, ka to, ko darīt ar mantoto Ilzes dzīvokli, izlemj exvīrs. Vai pieaugušie pusaudži. Šis ir gadījums, ka sūds ar visu bāriņtiesu, tās vairs nebūs Ilzes problēmas.

Atšķirība ir tāda, ka manto tikai divi pusnabagi pusaudži, nevis kopā ar diviem citiem ļoti labi finansiāli nodrošinātiem pieaugušiem "bērniem".

Nu ja tagad izšķiras, tad īpašumu dala jau tagad. Kā nekā laulībā iegādāts.

Nāksies pārdot un naudu uz pusēm.

Tas ka pirms it kā šķiršanās vienosies ka mācēs sadalīt 'pareizi' ir tikai labais nodoms. Var nostrādāt citādi.

Labāk neko daudzi neprātot un dzīvot vien tālāk.

Interesanti vai par šo visu tikai Ilze uztraucas un Jānim arī ir kāds viedoklis?

Sastāda laulību līgumu un miers.

Taiga_Bee

Par šo jau sen ir vienošanās, ka vajag laulību līgumu, bet nesen Jānis pameta ideju, ka varbūt labāk der šķiršanās, jo tad ar garantiju ir plānotais rezultāts neatkarīgi no apmiršanas secības.

Vēlreiz – laulību līgums nepasargā no četriem mantiniekiem, ja Ilze nomirst pirmā.

Taiga_Bee
Ja Jānis grib šķirties , tad lai šķiras. Pie notāra un pa mierīgo!

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18439603