Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Līgums par mantas šķirtību vai šķiršanās

Taiga_Bee

Taiga_Bee

Jautājums bija – kāpēc pārim principā ir vajadzīga laulība. Kāds no tās ir juridisks labums.

Īpaši gadījumā, kad nav vajadzīga sievietes mājsaimnieces aizsardzība pret to, ka piedzīvotājs izmetīs no mājas un aizies pie jaunākas.

Taiga_Bee
Tas jautājums jau sen ir izdiskutēts un atrodams gan Google, gan žurnalos ir bijis uz pāris lapām uzskaitījums. Diez vai te kāds to visu sāks atreferēt.

Dažos gadījumos laulības noslēgšanas fakts nenes nekādu labumu.

Ir māksla gan laicīgi apprecēties, gan arī laicīgi izšķirties

Interesanta doma ka laulība paredzēta sievietes ekonomisko interešu aizsardzībai.

Patiesībā laulību vajag lai naudu ko dod otrs nav jādeklarē kā ar nodokli apliekams ienākums

Pēdējās izmaiņas: apsnigs, 16.02.2024 16:08.

Taiga_Bee

Labi, vismaz viens reāls arguments. Šo biju aizmirsusi.

Varētu padomāt, ka tas mantojums Ilzes nāves gadījumā kāda stihiska nelaime nokuras nav iespējams izvairīties.

Vīrs - var nepieteikt savas mantošanas tiesības, var nepieņemt mantojumu, var atteikties no mantojuma par labu bērniem.

Kad nomira mūsu tētis, mēs visi bērni atteicāmies par labu mammai. Kad aizies mamma, tad atteiksimies par labu tam bērnam kurš dzīvo vistuvāk un diendienā mammu pieskata un aprūpē. Tieši tik vienkārši.

Ja Jānis grib šķirties, gan jau Ilze līdz brošai un noskatīta cita dūdiņa.

Vīrs - var nepieteikt savas mantošanas tiesības, var nepieņemt mantojumu, var atteikties no mantojuma par

Nu nu.

I kur ta šis vecumā dzīvos?

apsnigs
Turpat ar bērniem arī dzīvos. Kāda viņam starpība uz kā vārda īpašums, Ilzes vai bērnu. Tāpat nav viņa nevienā gadījumā.

Papildināts 18.02.2024 00:54:

Ja izšķirsies un aizies ar to vienu koferi ar kuru atnāca, tad 100 punkti dzīvesvieta garantēta.

Norma Džīna

Taiga_Bee
Paveica Ilze un paveics Jānis, bet bērni pusaudži....

Tad jau nekādi Septiņdesmitgadnieki tomēr nav. Pārdzīvojušajam laulātajam vai tad nav neatņemamā daļa 1/3?

Katrā ziņā mani pārsteidz un arī tracina šitadas kaislības līdz pat fiktīvām laulības sķiršanas idejai, lai tik pasargātu no nezināma ļaunuma ne pārāk vertīgu māju. Īstas latvju kaislības.

Standarts. Kapēc sievietei par savu un savu vecāku naudu jābūvē kopīgs mājoklis ar vīru?! Tas jābūvē no sievietes un vīrieša naudas kopā. Tad arī mazāk problēmu. Un papīrs jāraksta tāds lai kautjas paliek tikai abu kopējiem bērniem ne vīra sičiem no citas sievietes. Par to atsevišķi jarupēhas vīrietim un exenei, nevis jaunajai sievai no abu kopēja budžeta.

Tātad ja es saejos ar veci kuram ir bērni no ex attiecībām, par tiem jarupējas vīrirtim un viņa ex nejaucot iekšā jauno partneri un viņu kopējo budžetu. Ja nevar atlauties tā, nevajag meklēt jaunas attiecības. Man nav jazaudē nauda dēļ bērniem gar kuriem man nav daļas.

Papildināts 21.02.2024 14:54:

Taiga_Bee
"Vīram pienākas nodzīvot, kamēr vai nu apniks, vai aizies pie jaunas sievas vai pie kaulainās." Ar to vienu koferi. Cik noželojami pieaugušam vīrietim.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18439603