Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Koka karkasa vs koka moduļu mājas

palidzietman

Sveiki!

Vai kāds lūdzu var vienkāršā valodā izskaidrot atšķirtības? Koka karkasa ēka būs noturīgāka, var labāk nosiltināt utml.? Un moduļu māja vairāk kā vasarnīcas tipam derēs?

Resnā Žurka

Moduļu mājas arī ir visām sezonām, tikai man ir aizdomas, ka tur ļoti ar griestu augstumu grēko. Varbūt šīs atšķiras, bet tajās, kurās gāju demo mājās iekšā skatīties, bija sajūta, ka griestus var aizsniegt, vienkārši paceļot roku.

Principā tās ir pavisam dažādas lietas, kas nav salīdzināmas.

Labāka tātad koka karkasa? In general

Resnā Žurka

Katram variantam ir savi plusi un savi mīnusi. Viss atkarīgs no tā, ko vajag un var atļauties - cik laika un kādas izmaksas projektēšanai, cik ātri var uzbūvēt, vai ir interese ātri uzlikt gatavu vai mēģināt ietaupīt, būvējot pašiem.

Tas, uz ko es gribēju vērst uzmanību, ir tas, ka tās gatavās mājas vajag aptaustīt pirms ņemt, jo man tajās, kurās biju, griesti bija pārāk tuvu. Vasarnīcā pieciest varētu, bet mājā noteikti negribētu.

Minncis

Ak, galvenais jau pateikt, ka tās ir "dažādas lietas" un lieliem vārdiem runāt par un ap, bet neatbildēt uz jautājumu, kas uzdots

Abi māju tipi ir rūpnieciski ražoti. Atšķirība: koka moduļu māju rūpnīcā uzbūvē pilnībā un jau atved gatavu uz zemes gabala. Atved un noliek. Lielākoties moduļu māju projekti ir mazāki, man šķiet, ka lielākos esmu redzējusi ap 60 kvm.

Koka karkasa mājai ražotnē izgatavo tikai sienas (ja nemaldos, ārsienas, bet varbūt arī visas nesošās sienas, atkarībā no projekta) un tās uz zemes gabala liek kopā jau uz gataviem pamatiem.

Minncis
Papildinot - ir dzirdēts un redzētas mājas, kur stāstīts, ka saliek kopā no vairākiem moduļiem. Biju pirms dažiem gadiem pie viena cilvēka, kam bija māja nu tā ap 100m2 dzīvojamās platības vai drusku mazāk. Cik stāstīja, tad māju atveda trijās daļās un salika kopā. Tur bija tāds interesants plānojums, ka pa vidu ir dzīvojamā istaba ar virtuvi un tad uz sāniem pa labi un pa kreisi ir citas telpas. Attiecīgi bija kreisās puses modulis, vidus modulis un labās puses modulis.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18439605