Jauniešu draudzība, mīlestība 16g

vnkMamma

Slēdza vnkMamma: "Šī tēma ir sevi izsmēlusi, paldies par viedokļiem, īpaši tiem dažiem, kas tiešām izprata situāciju.".

Esmu nedaudz apjukusi.

Meitai 16 gadi, ir puisis 18g, draudzēja manuprāt ne pārāk ilgi, kādus 3-4 mēnešus. Puisis bieži ciemojas pie mums, bet jaunieši nav pārāk runīgi, līdz ar to nevarētu teikt, ka puisi pazīstu, tik vien kā redzu atnākam un aizejam, jo dzīvojas pārsvarā pa savu istabu. Līdz šim viss likās kārtībā, priecājos.

Pēkšņi vakar vakarā meita jautā vai puisis var palikt pa nakti. Lai arī ir skaidrs, ka agri vai vēlu kas tāds varētu notikt, tomēr galīgi šobrīd vēl nebiju tam gatava. Neļāvu.

Meita protams par to nav priecīga. Ļoti negribas sabojāt attiecības. Mēģināju pēc tam kautko runāt, skaidrot, bet neesmu pārliecināta, ka kāds mani sadzirdēja.

Man arguments ir īsais pazīšanās laiks un meitas vecums 16g.

Pati jūtos apjukusi un nezinu kā šobrīd pareizi būtu jārīkojas. Arī pati nejūtos vēl gatava sēdēt kopā pie brokastgalda, bet tā jau laikam ir mana personīgā problēma. Tanī pašā laikā priecājos, ka jaunieši nāk pie mums uz mājām, nevis kautkur, nezinkur....

Kā iet Jūsu jauniešiem, kāda pašiem ir bijusi pieredze, jo manējā ir galīgi atšķirīga, tāpēc arī laikam grūti saprast...

vnkMamma
Tu domā,ka viņiem nav sekss jau bijis? Es domāju,ka noteikt ir. Tagad vienkārši gribēja tā atklāti parādīt,ka jā, viņi guļ kopā. Pirms es ielaistu savā mājās uz nakti kādu draugu/draudzeni, gribētu sakomunicēt pati ar viņu. Kaut kā tā ģimeniski papļāpāt, sarunās iesaistīt un tā...Nezinu, tas varbūt tikai man tādas sajūtas. Kādu ko redzu tikai ienākot pa ārdurvīm un izejot no tām arī nelabprāt. gribētu.

Es saprotu par negatavību. 16 gados viens draugs, pēc laika cits un tā līdz aiziet savā dzīvē, tavā mājā būs pabijuši vairāki draugi. Protams, labi, ja tā nebūtu un šis būtu īstais, bet dzīvē nereti tā nenotiek.

Katrā ziņā izvestu sarunas ar drošu seksu.

Dizspare

Protams, nē.
Tikko izlasīju iz dzīves FB māmiņu klubā- puisim 17gā paziņa iesniedza ziņojumu policijā, ka pirms gada t.i. 16 g tikusi izvarota. Nezinu kā tur bija, puisis saka ka labprātīgi viss notika, bet nepatikšanas lielas.

Otrs- gr 12!! g vecumā. Māte pat veicinājusi draudzību un tagad pat grib apprecināt.

Izskaidrojiet, ka arī mūsdienās sex nav tikai izprieca, bet atbildība likuma priekšā un nevēlamas gr iespējas.

Es neatbalstu nepilngadīgu sexu. Pie maniem čaļiem dāmas nepaliek. Daudz nodarbojās ar sportu un mūziku. Atbalstu visas citas idejas.

Uznanīgi! Tik pa spalvai, štrunts ar visu tikumību, tajā vecumā ir daudz bīstamību, ja "vecāki nesaprot".

Puiša vecāki piekrīt, ka dēls nenakšņo mājās?

Undomiel

Meita protams par to nav priecīga. Ļoti negribas sabojāt attiecības.
Meita, protams, nedomā tādās kategorijās, ka viņa varētu sabojāt savas attiecības ar māti, bet mātei , manuprāt, nevajadzētu šo situāciju raksturot šādi. Tu vienkārši esi atbildīga par savu nepilngadīgo meitu pat, ja viņai liekas, ka ir pilnībā pieaugusi un gudra, un visu prot un var.

Es pat ne tik daudz par to sex šoreiz..., jo tas noteikti nav nekāds arguments palikšanai vai nepalikšanai, jo priekš tā noteikti nevajag nakšņošanu, pietiek laika arī pa dienu, vakarā un citur ne mājās.

Par izsargāšanos esam runājušas un droši vien runāšu vēl, bet šim viņi tāpat man atļauju neprasīs.

Vairāk laikam emocionāli galīgi nejūtos gatava, ka viņai 16 gaos varētu būt viss jau šādā līmenī, kautkā gribējās ilgāk to nevainīgo randiņu periodu, bet ko es te vispār varu gribēt...

Apzinos, ka aizliegšana tāpat neko nedos, jo patiesībā ir ļoti naivi domāt, ka ja kautko neļaušu, tad viņi sēdēs rociņās sadevušies un skatīsies tikai viens otram acīs.

Vai puiša vecāki piekrīt ? Nezinu, bet viņš ir pilngadīgs, principā atļauja nevienam nav jāprasa.

deleyla

Jautājums cik gados ir normāli sākt dzimumdzīvi un informēt vecākus?

Papildināts 19.02.2024 16:02:

vnkMamma
Viņš pilngadīgs,meita ne.Domaju ar to pagaidām pietiek.

Sex protams var būt pa dienu,bet es arī nebūtu gatava šādām palikšanai tik ātri

ja vēlies iegūt to, kā tev nekad nav bijis, tad nāksies darīt to, ko nekad neesi darījusi

Женщин обижать не надо... У них разгон от милой зайки до жуткой стервы 1,5 секунды, и тормозного пути нет!!!

Bet kā normāli argumentēt, kāpēc nevar palikt ? Kāpēc drīkst līdz 23.00 vakarā, bet vēlāk nē, visi argumenti pašai šķiet tādi neloģiski.

Mazliet mēģināšu ar mierīgām sarunām to laiku pavirzīt tālāk ar domu, ka varbūt viss pats no sevis sakārtojas uz vienu vai otru pusi, bet pricipā nav jau tādas vienas dienas, kurā DRĪKST.

Jo emocionāli priekš mums bērni jau nepārstāj būt bērni arī 18. dzimšanas dienā.

Dizspare

Baigais džeks. Tikko uzzinājis kā sauc meiteni, jau spiež uz atklātu sexu viņas vecāku mājās. Pie tam meitene ir nepilngadīga.

Labāk, lai paraud, ka vecāki neatļauj vest vīriešus mājās, nekā raud pamesta nepilngadīga gr .

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18439673