Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

4 mēneši , pamatīgs MATKRITIS

zemenite

Sveikas dāmas! Kā cīnīties ar pamatīgu matkriti? Varbūt kādus vitamīnus iesakāt?

Pateicos jau iepriekš par atbildēm un ieteikumiem.

zemenite
Nekā. Tā notiek dabīgi tieši apmēram tajā laikā pēc dzemdībām.

Par to visu var Google palasīt.

zemenite
Tas laikam japardzivo, man mati beidza krist ap 7 mēneši pēc dzemdībām, kad hormoni nomierinājās.. dzēru vitamīnus, mēģināju visādas matu stiprināšanas - nekas nepalīdzēja..

OdzinaPodzina567

zemenite
Jāpārliecinās, ka TSH un feritīns ir kārtībā. Ja ir kārtībā, tad laikam nekā. Man krīt mani kad pazeminās feritīns.

tie mati, kas krīt, jau ir izkrišanas fāzē un nekas to nespēs apturēt. var vienkārši gaidīt, kad dabīgi pāries pats no sevis (tas var paņemt līdz pat 3 mēnešiem), vai arī papildus mēğināt stimulēt jauno matu ataugšanu ar dažādiem vitamīniem, līdzekļiem galvas ādai, masāžām. ņem vērā ka iepriekšējās matu masas atgūšana paņem ap gadu.

Tas ir pilnīgi normāli-grūtniecības laikā mati klūst stiprāki un ilgāk turas ,un izkrīt mazāk,tāpēc pēc dzemdībām krīt tie ,kas parasti ikdienā plus tie,kas ,,aizkavējušies'' - līdz ar to izdkatās,ka izkrīt ļoti daudz matu. Pēc laiciņa pāries-tā notiek vienmēr pēc dzemdībām.

Pacietību, izkritīs, kam jāizkrīt un ataugs jauni mati. Es lietoju grūtnieču vit, arī D vit un smērēju dadžu eļļu.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18439693