Narkotikas un depresija pusaudzim

Educis

Slēdza NobodyIsPerfect: "Dublēta tēma".

Sveikas mammas . Cerams pa to, ka esmu tēvs ne mamma neviena nenosodīs .
Tā nu ir gadījies , ka negaidīti esmu kļuvis pa vientuļo tēvu 3 bērniem , kāpēc negaidīti , jo dēlu zināju, ka atgūšu sev, jo tas ir mans dēls un apstākļi pie manis labāki nekā pie mātes bet tas ir cits stāsts. Ir sanācis tā, ka esmu kļuvis par tēvu divām meitenēm 7 un 15 gadi kuras tika izņemtas no nelabvēlīgas ģimenes, nelabvēlīgā ģimene ir mans tēvs un viņa jaunā sieva, mazākā meitene ir man māsa otra ko viņi bija pieņēmuši. Lieta tāda , ka 15 gadus vecā meitenei ir ļoti liela depresija, agrāk vēlējās zīmēt, dziedāt,bija sapņi ap to. Tagad nekas neinteresē, sapņu nav, nevēlas dzīvot , dienu pavada raudot, lauka iet tikai ar draugiem ar kuriem pīpe zāli , lieto alkoholu. Ka vest sarunu ar šādu bērnu lai viņu neattalinatu vel vairāk , lai vēlētos pastāstīt par sevi, lai vēlētos pieņemt palīdzību ,utt? Nesen bija situācija arī, ka bijam pie ārsta un vajadzeja spricet sataisīja brēku ne pa jokam un dabūju pieturēt lai ārsts vispār varētu zāles iedot. Ka iedrošināt bērnu kuram nav ne jausmas kādas ir bijušas visas traumas un vai vispār ir vests pie ārsta . Ka iedrošināt lai nebaidītos ?

Educis
Narkotiku atkarību, depresiju, trauksmi, paniskas bailes - tā ir bērnu psihiatra kompetence.

Lūdzu, piesakiet rindu vai ejiet par maksu ar savá aizbildniecībā esošo bērnu, kuram ir šādas problēmas, un risiniet tás, sekojot ārsta ieteikumiem, terapijai un rekomendācijâm.

Nesen jums bija tēma, kur tika sarakstīts gana daudz iestāžu un atbalsta organizāciju, kur jūs varētu saņemt palīdzību un atbalstu!

Meauk
Meauk
A ka vispār uz tam iestadem bērnu dabūt , ja no visa atsakās , problēma jau ir pat aiziet pēc palīdzības , ar varu jau ar nevar aizvilkt

Educis
Aizbildņiem nav kādi kursi kur mācīties, konsultēties šādos gadījumos?

Educis
Vērsies pēc palīdzības bāriņtiesâ.

Educis
https://calis.delfi.lv/forums/tema/18439163-kur-komunice-adoptetajiaudzugimenesaizbildni/#p49958131

Te ir info par izveidoto grupu, kad tev varētu būt noderīga.

Norma Džīna

Sveikas mammas . Cerams pa to, ka esmu tēvs ne mamma neviena nenosodīs .
saproti, ka Cālis ir tērzētava. Tavā situācijā ir nepieciešama profesionāla palīdzība, kas ir pieejama sadarbojoties ar valsts un pašvaldības iestādēm- piemēram bāriņtiesa un Sociālais dienests. Tapat dažādām NVO, kur arī strādā jomas profesionāļi.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18439699