Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Mazuļa ēdienkarte

Mammuks78

Sveikas ,mamma ! Lēnām tieku izsmelta domājot , ko bērniņam dot ēst . Mums drīz gadiņš . Brokastīs vairāk cenšos uz putrām izbraukt , biezpienu, maizi . Olu ,diemžēl, nevaram ēst . Pusdienās vairāk skatos , lai ir zaļumi , gaļiņa . Saldo , pērku veikalos . Bet nu cik ta ilgi pirks ? Vakariņās ēd to pašu ko mēs . Dodiet , lūdzu ,varbūt kādus vieglus ēdienu padomus pusdienām un saldajiem ēdieniem . Vai arī vismaz mierinājumu, ka nēesmu tāda vienîgā , kura netaisas baigi šikos ēdienus

Pusdienas parasti dodu pastu ar dārzeņiem, sieru, lecas, lai ir gan ogļhidrāti, olbartumvielas un tauki. Katru dienu citus dārzeņus, lai ir dažādība. Saldos gan nekādus nedodu, priekš kam? Līdz diviem gadiem vispār nevajadzētu dot cukuru! Matti dienu launaga tiek ēsti augļi + baltais jogurts

ir taču tik daudz variantu... visi dārzeņi, ko veikalā redzi, lēcas, pupiņas, kvīnoja, polenta, griķi..

saldaa vietaa auglus ! cukurs nav nekas vajadzigs, bojaa zobus utt

LaMela
Nekur ,diemžēl, neminēju ,ka savam bērnam dodu cukuru . Ir ļoti stulbi tādu informāciju izvilkt ne no kurienes . Dodu uzgrauzt kukurūzas un cepumus , bērniem paredzētos , augļus un ogas ar grieķu jogurtu , bet man interesēja vairàk kaut kādi pagatavojamie saldie .

Papildināts 25.02.2024 16:21:

Zealand
Nē nu ko jūs tiešām domājat ,ka es dodu pieaugušo saldos , kur ir puss kg cukura ?

viedaminka

Mammuks78
Ieteikums ir vienu reizi aiziet pie uztura speciālista, jo jums pašai nav izpratne par uzturu un jūsu bērnam nedrīkst olas. Šādā kombinācijā bērnam ir augsts risks neuzņemt visu organismam nepieciešamo. Viena konsultācija to var atrisināt.

viedaminka

Skarbi!!! Tad nu gan kaut ko tādu teikt ! Man zināšanas ir pietiekami, par bērnu uzturu . Ēd ļoti daudzveidīgi, nekā daļa lv bērnu. Nepieklājīgi tā teikt , ja neko nezini . Tāpat kà labprāt paši izmēģinam jaunas receptes , tā arī vēlejos uzzināt ko citas mammas taisa .

Cilvēks tikai uzdeva jautājumu, bet harpijas tūdaļ uzmetās

Mammuks78
Atbildot uz tavu pamatjautājumu, tad nē, es nebiju tà mamma, kas visiem un visu izcili veselīgu šmorē un zefīrus cep katru dienu un gadiem ilgi.

Bet, ja ir izsīkums idejās, bet gribas tomēr un ir vēlme tiešām rosīties pa virtuvi, tad aizdodies uz grāmatnīcu - tagad ir pieejamas vismaz pāris labas pavārgrāmatas vai vienkārši grāmatas par bērnu ēdināšanu un receptes garšīgiem un vizuāli patīkamiem ēdieniem bērniem!

Mammuks78
Ar tiem veikala saldumiem ( bērniem) arī uzmanīgi. Citreiz raksta, ka nesstur cukuru, bet pagaršojot parsaldināts! Nezinu, ko pievieno, bet to konkrēto ražotāju pēc pagaršošanas nemaz nedevu.

Man ir tēma tepat par našķiem, var pameklēt un tur ir ieteikumi receptēm.

Papildināts 28.02.2024 11:38:

Našķi mazulim, mandeļu milti - tēmas nosaukums, dažas tēmas zem Jūsu tēmas.

Galvenais ir vēlme mazo iepriecināt un darboties, tad izdosies!

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18439707