Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Mazuļa ēdienkarte

Mammuks78

viedaminka

Mammuks78
Man zināšanas ir pietiekami, par bērnu uzturu . Ēd ļoti daudzveidīgi, nekā daļa lv bērnu.

Tad kāpēc tu atvēri šo tēmu?

Pēc tā, ko tu uzskaitīji (pusdienās gaļa ar salātiem), neradās sajūta, ka tev ir izpratne par bērnam piemērotu uzturu.

dace_bogdane

viedaminka
Nu zini, ja zaļumi Tev ir salāti, tad daudziem citiem tie ir arī jebkādi dāreņi. Un nekas neveselīgs tas nav, ja pusdienās ēd mazāk ogļhidrātu, bet vairāk vitamīnu, minerāļu, šķiedrvielu un olbaltuvielu. Manuprāt ļoti sabalansēti, ja brokastīs ir putra. Izskatās, ka mamma piedomā jau savlaicīgi, kādus veselīgus kārumus bērnam pagatavot, lai nav, ciemos ejot, jāsaka mazajam, ka bulciņu, kūku, cepumu... nedrīkts, bet vienmēr pa rokai ir kas savs, ko drīkst. Tāpat arī mājās. Es iesaku iegādāties saldējum taisītāju, jo tajā bez olas var visādus saldējumus taisīt, izmantojot avokado par bāzi, ja negrib piena produktus. Vasarā mazulis būs pārlaimīgs.

Basel_Natali
Jā , diezgan , interesanti tie cilvèki .

Papildināts 28.02.2024 18:34:

Meauk
Paldies !

Papildināts 28.02.2024 18:37:

viedaminka
Salāti !!!!! Rakstīju - zaļumus . Āaa , tagad domāsi ,ka dilles un lokus tikai dodu ēst . Very,very funny

Papildināts 28.02.2024 18:38:

dace_bogdane
Paldies , liels !

Papildināts 28.02.2024 18:42:

Dilemma
Paldies , protams , es vienmēr pati pagaršoju ! Varbūt , salds , jo ir dabīgais cukurs ?

Mammuks78
Salāti + gaļa pusdienās ir labi. Ja salāti no dārzeņiem vai dārzeņu sautējums, kāpēc ne. Pie tam putra ēdienkartē ir. Ne visi bērni ēdīs pusdienās "pirmo, otro un desertu" un arī nevajag.

Par tiem cepumiem sastāvā bija minēta vīnogu sula! Nu tā sev...nezinu, bet tas cepums bija nepatīkami salds pat man kā saldumu mīlei labāk pašai pagatavot...

Kabrita cepumi gan nebija tik saldi...bet tur kazas piena maisījums sastāvā.

Es pamanīju, ka mans dēls izvēlas bumbieri, ābolu, mandarīna šķēlīti cepuma vietā bet dažādībai paša gatavoto kārumu arī var paēst.

Ļoti labi sanāk tām pašgatavotām maizēm pierīvēt abolu mīklai.

Lai veicas!

Dilemma
Uj, manējā dikti daudz ēd . Apetīte laba . Cenšos krūti mazāk dot . Tagad tikai uz gulētiešanu ir mammas piens .

Nu tad domāju, ka tas ir dabīgais cukurs , jo nu nevarētu viņi taču rakstīt, ka cukurs nav , bet atverot iepakojumu, jau birst cukurs vien ārā . Bet tas tā , vismaz , man tā liekas .

Papildināts 29.02.2024 14:35:

Dilemma
uz tādiem augļiem manējā dikti izvēlīga . Nesen tik sāka mellenes ēst, kaut vai visu laik tika piedāvāts . Ziemassvētkos mandarīnu pat negribēja nogaršot .

viedaminka

Mammuks78
Ja tev tava bērna veselība nav svarīga, vari turpināt to neatbilstoši ēdināt.

viedaminka
Nu tev par to būtu vismazàk jauztraucās. Man ir ļoti veselīgs bērniņš . Un ne jau tu man klāt stāvi, ne arī te esmu minējusi mūsu ikdienas ēdienkarti , taka savu viedokli varēji droši paturēt pie sevis ! ; )

viedaminka

Mammuks78

Dodiet , lūdzu ,varbūt kādus vieglus ēdienu padomus pusdienām un saldajiem ēdieniem .

Tu forumā prasi padomus saldajiem ēdieniem bērnam, kuram nav pat viens gads. Vai ārpus cāļa tu vispār lasi kaut ko citu internetā? Par bērnu ēdināšanu līdz divu gada vecumam internetā ir pietiekoši daudz informācijas. Ja tu būtu kaut ko lasījusi, tad tev nerastos vēlme prasīt padomus par saldiem ēdieniem zīdainim.

viedaminka
Tad man tev , laikam, ir jājautā kas tev skaitās saldais ēdiens ? Tāpat ir visādi keksiņi dārzeņu un veselīgas banānu pankūkas . Tas ,ka savam bērnam gribu ogas un augłus pasniegt savādāk, nepataisa mani par tagad kaut kādu mazāk informētu māti par bērnu uzturu . Bet tev gan problēmas ar galvu ir

Papildināts 06.03.2024 22:52:

viedaminka

Un pat ja savam bērnam dotu šokolādes konfektes un cepumus , tad tā ne sūda nebūtu tava darīšana . Izskatās ,ka Jums nekā cita nav ko darīt , kā tupi rakstīt komentārus , kamēr nabaga bērniņi gaida pusdienas .

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18439707