Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Dzīvokļa remonta izmaksas

PriecigsMinka

Ar kādu budžetu jūs ieteiktu rēķināties 2 istabu dzīvokļa remontam? Dotais - 40m2, wc nav jāremontē, istabās jālīdzina un jākrāso sienas, griesti, grīdām jānoslīpē vecie dēļi, vajag jaunas durvis. Pašu spēkiem ja nu vienīgi sienas krāsot, pārējam vajadzēs piesaistīt remontstrādniekus.

es saprotu, ka cipari var stipri staigāt atkarībā no materiāliem uc, bet varbūt jums ir sava, nesena pieredze, ar ko varat padalīties?

Mana vēlme ir iekļauties 20k, vai esmu naiva?

Papildināts 25.02.2024 18:23:

Būtu vēlams arī nomainīt logus (5 gab) un ielikt jaunu virtuves iekārtu, bet nav augstu prasību, der no Ikea.

A kas liek domāt, ka no ikea būs kaut kas baisi lēti. 3m taisna siena, pirms ~5ciem gadiem, izmaksāja ap 5k. Rasēju pati, likām kopā paši. Var, protams, ņemt lētākās fasādes un atvilknes aizvietot ar durtiņām, lētāko brīvstāvošo tehniku likt. Bet optimuss tad droši vien būs piemērotāks veikals.

eseni
Paldies, papētīšu optimuss. Virtuves iekārta arī nav prioritāte, mainīšu ja sanāks budžetā iekļauties.

Getapro pajautā un tur pieteiksies pa 3000.

Sienas līdzināt... profili regipsis.

20 k var pietikt.

Pa mēnesi vienam cilvēkam viss izdarāms. Nu ņemsim divus. Tātad darbs 5000.

PriecigsMinka
Tieši nodarbojos ar šo - pēc jūsu apraksta izklausās uz kādiem 10-12 tūkstošiem eur. varu to izdarīt Ingus tel.:26318602 gaidīšu zvanu

Spulgacite

PriecigsMinka
Mēs pirms diviem gadiem taisījām kapitālo remontu 2 istabu 45m2 dzīvoklim. Iekļāvāmies 20k, iebūvējamo virtuvi taisīja galdnieks, daudz labāk nekā Ikea.

Spulgacite
Logus arī mainījāt? Grīdām laminātu vai dēļus likāt?

Ikea nav labi (lūzt eņģes, grūti pašam salikt, jāgaida 2 mēn kamēr detaļu atvedīs) un nav lēti. Ir smuki. Bet pieejami, jo "galdnieks, kas taisa daudz labāk un lētāk" ir deficīts un laimes spēle.

Var sanākt iekļauties un var nesanākt, sevišķi ja logi un grīda jāmaina.

Piparlapa

Ikea virtuvi var smuki sataisīt, bet nav lētākais risinājums. Īpaši, ja paņem speciāli piegrieztās darba virsmas, nevis standarta gabalus. Jāskatās arī kontekstā ar sienas garumu, jo skapīši ir standartizmēra. Lai skaisti aizpildītu tukšās malas, vajag ar ko nozāģēt plāksnes, protams, bez elektriskā skrūvgriežņa salikt Ikea virtuvi nevar. Tāpat paiet laiks, kamēr piešaujas pie online plānotāja. Bet var visu ar izmēriem sazīmēt uz lapiņas un konsultants saprojektē. Man patīk doma, ka Ikea virtuvei var nomainīt durtiņas, ja vajadzīgs. Savu virtuvi izvēlējos ikeā, jo pasūti - pēc nedēļas atved. Nekādas skaidrošanās ar meistariem un strīdi, ka bija runāts savādāk kā uztaisīts, nekāda termiņu kavēšana...

Spulgacite

PriecigsMinka
Laminātu, jo dzīvokli remontējām priekš izīrēšanas. Logus arī mainījām.

Papildināts 27.02.2024 17:37:

Par Ikea virtuvēm runājo, jāsaka, kā paveicās. Bijām arī vīru skatīties viena būvnieka divas būvētās mājās, vienā bija galdnieka veidota virtuve, otrā Ikea. Nu tā Ikea izskatījās briesmīgi.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18439719