Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Piena sēne vai sazin kas....

Pumpkin077

Sveikas meitenes, esmu nomocījusies gan fiziski, gan morāli. Pirms nu jau gandrīz gada nācās lietot antibiotikas, kas protams sačakarēja lejas miklofloru. Izdalījumi bija biezpienveida nu tādi tiešām biezi, niezoši, sūrstoši un ar skābu smaku un maksts sausums arī lika pa sevi manīt. Vērsos pie ārsta kurš noņēma analīzes kuras neko neuzrādīja, dakteris nezināja ko iesākt un tik plāta rokas jo analīzes tak labas nu ok. Aizgāju pie cita ārsta, uztaisīja paplašinātas analīzes uz sēni... nu nav, STS analīzes arī visas negatīvas, hormoni normas robežās... Nu nav analīzēs nekā slikta, bet maksts sausums saglabājas, biezpienveida, sūrstošie izdalījumi arī, esmu bijusi nu jau pie trešā ārsta kurš teica ka problēma ir tikai nepareizas higiēnas dēļ un ka vaina ir tikai ikdienas ieliktņu, nepareizu mazgāšanas līdzekļu izvēlē, ciešas apakšveļas, uztura utt.... Ka ir jāuzlabo mikloflora ar svecītēm, labām baktērījām, pareiziem mazgāšanas līdzekļiem... Varbūt kāda ir ar ko šādu saskārusies, un vaina ir tikai nepareizas mikloflora uzturēšana?? Plānojam arī bērnu, varbūt tas arī psiholoģiski, stresu un tā... Nezinu

BTango

Ārprāts, pie kādiem ārstiem esi bijusi, ja tie nevar noteikt piena sēni pēc visklasiskākajiem simptomiem, bet taisa kaut kādas mistiskas analīzes? tie visi bija ginekologi?

Piena sēnes ārstēšanai ir vairāki zāļu varianti, dažas ir nopērkamas ar receptēm, dažas ir bezrecepšu varianti.

Svarīgi, lai arī partneris izdzer savu kursu (parasti tā ir 1 vai 2 tabletes) un kamēr izdzer savējās, atturēties no intīmajām attiecībām.

Citādāk baktērijas turpina pārnēsāties no viena uz otru un atpakaļ - tā piena sēne arī turpina dzīvot.

Protams, paralēli zālēm, ir vērts ņemt vērā arī pārējos ieteikumus - piena sēnīte bieži piemeklē, ja ir novājināta imunitāte, tiek izmantoti nepiemēroti higiēnas līdzekļi, vilkta sintētiska apakšveļa utt.

BTango
Piekrītu tavam komentāram.

Jààrstējās ar attiecīgajām zālēm ir abiem no pāra, un pēc tam tēmas autorei ir jāveic jau ārstu ieteiktās darbības attiecībā uz veļu, hig. Līdzekļiem un papildu aktivitātēm.

BTango
Jā tie visi ārsti ir bijuši ginekologi. Manās domās arī tā ir sēne ar visām esošajām pazīmēm, bet kā nevienas analīzes to neuzrāda, ir taisītas pastiprinātas analīzes uz sēni, nu nekā nav, un dakteri tik nosaka kā var rakstīt zāles ja nav problēma. Esmu tikai par to, ka ir jaātstējas abiem, bet kā lai ārstējas ja dakteri uzskata ka nav ko izrakstīt un problēmas nav, tiešām nezinu ko vairs darīt, iet pie ceturtā ārsta kurš atkal pateiks ka analīzēs viss ir labi un problēma nav

Pumpkin077
Zāles var nopirkt aptiekā . Recepti nevajag. Iesaku "Canesten" firmas līdzekļus.

Un vienlaikus sāc lietot normālu int. Hig. Līdzekli mazgàjoties un velc kokvilnas apenes.

BTango

Meauk
Vīrietim, manuprāt, tās zāles ir uz receptēm, nē?

Pumpkin077
Ko ārsti saka par izdalījumiem? Ka neko nezina, no kā ir? Pilnīgs sviests! Uztriepes ņēma? Ja godīgi, nebiju dzirdējusi, ka piena sēni nosaka pēc analīzēm. Vienmēr ir raksturojošās lietas + apskate. Tur taču visu vizuāli var redzēt un konstatēt.

BTango
Nezinu. Esmu pirkusi Canesten combo vai duo. Vienam no tiem komplektiem iekšā bija tablete, ko dzert, un krēms, ko smērēt ārīgi.

Domājams, ka vīrietim nekad nenotiktu, ja arī viņš notītu to tableti un pasmērētu krēmu

BTango
Ārsti par izdalījumiem saka tieši neko, apskates laikā neredzoties nekas aizdomīgs un biezpienveidīgs, bet man ir tie dzeltenie biezpiena pastveidīgie izdalījumi, tak nezinu pie kā vairs vērsties ja dakteri problēmu neredz

Pumpkin077
Vairums sieviešu šādos gadījumos neiet pie vairākiem ārstiem, bet gan aiziet uz aptieku. Izdzer bezrecepšu zāles, pasméré krēmu un piena sēne pazūd.

Ja tā atkārtojas bieži , tas ir, biežāk nekā reizi pusgadā, tad gan pat zāļu instrukcijā ir rakstīts, ka tad gan ir jāvēršas pie ārsta.

Vēl ir nopērkamas aptiekā bezrecepšu probiotikas sievietes intīmajai veselībai. Tās varētu mēģināt.

sammer

Pumpkin077
Man nekas nelīdzēja no bezrecepšu medikalentiem un mikrofloru uzlabojošajām baktērijām.

Ginekoloģe izrakstīja Diflucan, iepakojumā viena tablete, ko izdzēru un piena sēne uzreiz pazuda, šo medikamentu var lietot arī grūtnieces.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18439801