Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Kur jaliek ķeksītis EDS ja alga uz papīra ir1800

Natasha

ačuks

Duujaa
Darba vieta nodod datus, no kuriem rodas šis prognozējums.

Darba vieta nodod atskaiti par algām. No tām tiek veikta šī prognoze. Piemēram, 2023.gada sākumam neapliekamā summa aprēķināta no 2021.gada oktobra līdz 2022.gada septembra algām. Pilnīgi noteikti tad tā nebika minētie 1800.

Es saku.kā lai visu to cilvēks saprot kur kas jāliek

Pie mums šādus jautājumus uzdod grāmatvedim. Bet arī tad gadās, ka ieteikumiem neklausa

Kāpostgalva

augšējā var likt, drošības pēc, lai izslēgtu risku, ka samazināties ienākumiem var veidoties parāds.

ļoti iespējams, ka situācija bija tāda, ka algu cēla no, piemēram, marta, un tad attiecīgi līdz nākamajam prognozētā neapliekamā minimuma pārrēķinam tika piemērots neapliekamais minimums kā iepriekšējai algai. un attiecīgi no otrā pusgada jau viss pareizi. 250 EUR jau var salasīties uz pāris mēnešu rēķina.

23%, manuprāt, šai algai jau tāpat ir. tā kā tas ķeksis neko neietekmēs.

Viss panākams - kamēr vēl acīs skatās,Viss iespējams - kamēr vēl vārdā sauc.(I.Z.)

Сергей Жадан: ...и поэтому все, чего ты боишься, как оно ни зовется,
тебя не касается, пока не начнется.

Natasha

Kāpostgalva
Tad abos labāk likt?

nmnmnnm

Ķeksis pie 23% dos atmaksu nākamgad, mazāku algu neto tagadnē.

ačuks

Natasha
Jūs paskatījaties vai EDSā viņam vispār ir neapliekamais minimums? Pie algas 1800 tāds nav (ja jau rakstīts, ka alga nav palielināta) Tur liec vai neliec ķeksi pie pirmā - nekas nemainīsies.

Natasha

ačuks
Ok paskatīšos vakarā ko rāda pie ta neapliekama minimuma

Duujaa

Alga visu gadu bija vienāda? Prēmijas, piemaksas, virsstundas?

Papildināts 06.03.2024 19:17:

Un iepriekšējos gados arī stabili nemainīgi viss bija?

Natasha

ačuks
Neapliekamais minimums ir ,0

Patricia L

Pie tādas algas vairs var nelikt un pat, ja būs algas palielinājums, tad nekas nemainīsies. Bet kādu laiku atpakaļ man bija alga bišku zem tā limita un biju jau ielikusi ķeksi. Un labi, ka tā. Jo sekoja būtisks algas palielinājums un diez vai tajā brīdī būtu atcerējusies ielikt to ķeksi un paliktu parādā. Bet tā, dabūju vēl pārmaksu. Tā kā, tiem, kuriwm alga svārstās plus/mīnus ap to limitu, ķeksis būtu jāliek. Lai nav jāliek tik tokā trends, kā veicās valsts galvenajā loterijā.

ačuks

Natasha
Ja jautātu man, es teiktu, ka nekādi ķekši nekur nav jāliek. Ja vien nav vēlēšanās tagad saņemt nedaudz mazāk un nākamā gadā saņemt pārmaksu.

Šoreiz tā piemaksājamā summa radusies no tā, ka 2021.gada beigās un 2022.gadā alga bija mazāka kā 2023. gadā. Ja nav mainījusies kopš 2022.gada, tad kāds ir kļūdījies.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18439829