Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Piena maisījums, cik bieži

arual.l

Sveiki. Man neliela nesaprašana par piena maisījumu aptamil. Precīzāk par starplaiku starp ēdienreizēm. Kā jārēķina šīs 3h? Kopš sāk ēst? Respektīvi ja bērns sāk ēst 12:00, tad nākamā ēdienreize 15:00 vai arī rēķina no brīža, kad bērns beidz ēst? Ja sāk 12:00, bet beidz 12:30, tad šīs 3h rēķina no 12:30?

Sviestabeka

Kad bērns grib ēst, tad viņam jādod. Jārēķina, lai diennaktī apēd kopējo vecumam nepieciešamo daudzumu. Cits ēdīs mazākas porcijas un biežāk, cits - vienā ēdienreizē ēdīs vairāk un intervāli būs garāki. Jāklausās bērnā, nevis pulkstenī.

Sviestabeka
YES YES YES!

Mūsdienu rekomendācijas ir arī ar maisījumu ēdināt pēc pieprasījuma. Un arī kopējais apjoms ir rekomendējošs un katru dienu var nedaudz atšķirties. Bērnam (un jebkura vecuma cilvēkam) apetīte ir mainīga neatkarīgi no ēdināšanas metodes.

Svarīgi, lai bērns jūtas paēdis un aug.

Es abiem bērniem devu pēc pieprasījuma,mazākajam 4mēneši,nu jau sākam piebarojumu,sen jau vajadzētu izskaust šīs 3-4h,jo mani bērniņi ēda mazāk,bet biežāk,ievērojot tās h,mocīšanās vien sanāk,ar laiku mazulītis pats sāks ēst retāk un sakārtos režīmu.

Man viens no bērniem arī ēda maisījumu no 1.mēn.vecuma un viņam ar tām 5 ēdienreizēm(kas bija norādītas uz pakas) bija krietni par maz- ēda 7-8 pudeles diennaktī! Jā,bija apaļāks,nekā citi mani bērni zīdaiņa vecumā,bet ko darīt-viņš vienkārši GRIBĒJA ĒST! Ar ūdeni nevarēja piemānīt! Tad nu vienkārši ļāvu ēst. Un apaļums,protams,ar laiku nogāja,bet bērns bija paēdis.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18439859