Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Kā novērtēt īpašumu pašam?

agnetta

agnetta

Kā novērtēt īpašumu pašam --piemēram cik maksā zeme un cik augošs meža, cik maksā koki?

Savu īpašumu vai svešu (piemēram, pirms iegādes)?

agnetta

Savu īpašumu pirms pārdošanas, nezinu kādu cenu prasīt

agnetta
Ieteiktu samaksāt tomēr profesionālam vērtētàjam, savādāk vēl pārdosi par nesamērīgi zemu cenu.

Vispirms savāc visu informāciju, kas pieejama īpašniekiem, piemēram, inventarizācijas datus (es savus šķiet, te dabūju https://www.vmd.gov.lv/lv/meza-valsts-registra-informacijas-sanemsana), tad vajag saprast, cik aktuăli tie ir. Un ja ir ok, tad jau var uzprasīt viedokli kādam profesionālim vai veikt aptauju.

agnetta

Naudas izteiksmē vēlos zinātppcik piemēram maksā bērzs 1000 m2 augoša meža uz celma/papīrmalka un taras kluči/

agnetta
Meklē meža taksatoru - saskaitīs kokus, piemetīs kubus un sarēķinās uz šī brīža cenām ...

Papildināts 09.03.2024 09:02:

Bet nu kokmateriāli tagad lētāki kā pirms gada, pusotra.

agnetta

viesis

1000 kubus biju domājusi, taksācija ir jauna, tur tikai kubi uzrādīti bet cen as nav, nezinu kur aptuveni meklēt, zinu ka cenas patreiz ir stipri zemākas, bet diez vai tās tuvākā laikā būys tādas kā bija,man ir jāsarēķina cena zemei, mežam, vēlos zināt cik varu adekvāti prasīt par 1000 kubiem, 10 vai 30 tūkstošus, piemēram, augošu koku

Ja runa konkrēti par kokiem (t.i. nevis pārdot zemi, bet nocirst), tad raksti visiem cirtēju kantoriem pēc kārtas un skaties, ko viņi piedāvā.

Pirms dažiem gadiem radinieki sākumā lika sludinājumus ar zemi + mežu. Tur principā visiem, kas rakstīja/zvanīja interesēja tikai pats mežs. Pēc tam interesējoties jau specifiskāk par meža ciršanu, radinieki saprata, ka to zeme zem meža nevienu baigi neinteresē, jo konkrētās firmas piedāvāja +/- tādas pašas summas, kā pirms tam intereseni uz visa īpašuma pārdošanu.

agnetta

Es gatavojos pārdod visu īpašumu ,kas sastāv no mājas, zemes un meža.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18439879