Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Nu mani pārāva uz kašķi.

subway

Situācijas izklāsts.

Mans darba laiks ir no 9-17, strādāju klientu apkalpošanas sfērā un pēc pieraksta sistēmas.Bet lūk, atrodas indivīdi, kuri uzskata,ka ārpus manas pieraksta sistēmas ir iespējā iespraukties vai sākt regulēt manu darba laiku.Zvana kolēģe, kurai vajag vīru dabūt tieši tai dienā un tieši pie manis.Un ko viņa izdara? Ielien manā pierakstu sistēmā un ieliek savu vīru pēc mana darba laika. Pie tam vēl lepni paziņo,ka tā izdarījusi un ātrāk viņš nevarot. Man pie vienas vietas,ka nevar ātrāk. Un protams pasākums par velti. Pateicu,ka man brīvi laiki ir rīta pusē un var nākt tad, nē redz,jānāk,kad man jāiet mājās. Var man kāds pateikt, tā tagad tāda ierasta prakse čakarēt kolēģus? Bezkaunība?

magoņmaizīte Berta

Ja jau kolēģe, tad ieliec savu vīru viņas pierakstu zistēmā uz to pašu laiku

Mute domāta tam, lai tajā lietu aukstu alu, nevis censtos katram muļķim pierādīt pašsaprotamas lietas

Paskaties uz savu parakstu, ak nelaimīgā!

Duujaa

subway
Kā sistēmā vispār pievienot cilvēku PĒC darba laika?

Es savāktu mantas un dotos mājās.

garmate

Nu pag. Ja kolēģe, tad taču pakalpojums tas pats. A ko vīrs neiet pie savas sievas pēc pakalpojuma?

Papildināts 15.03.2024 12:20:

Es droši vien rīkotos pēc aprēķina, vai kolēģe kādā brīdī izlīdz man vai kādam citam.

Duujaa
Nu redz-cilvēks iedomājies,ka es nodarbošos ar labdarību pēc darba laika.

Un es tieši tā arī darīšu, savākšu mantas uz prom.

Papildināts 15.03.2024 12:34:

garmate
Nē, kolēģei drusku cita specifika.

BTango

Jā, zobārsts nebūs higiēnists.

Nu neko - pasaki kolēģei, ka Tev jau ir neatceļami plāni uzreiz pēc darbalaika.

Pieņemu, ka kolēģe ir viena no tām, ar kurām negribas čupoties, savstarpējas sadarbības nav (higiēna viņas vīram, zoba labošana - Tavējam). Ja tas neradīs vēl lielāku saspīlējumu darbā, pēc pēdējā pieraksta darba laikā vienkārši ej prom.

Aube

Nu redz-cilvēks iedomājies,ka es nodarbošos ar labdarību pēc darba laika.
Kāda labdarība? Pēc darba laika, darba samaksa ir dubultā.

Liela daļa laulību tiktu izglābtas, ja mēs būtu gatavi mazliet vairāk klausīties cits citā.

Vispār jau pēc darba laika maksa ir dubultā.

Ja mana kolēģe tā būtu izdarījusi, pateiktu, ka droši var nākt un priekš vīra izdarīt ko vajag. Nē, es nebūtu tik pieklājīga tomēr, neesmu muļķe. Nez ko tu klusēji? Bail, vai? Vismaz otrreiz vairs nemēģinās tādas spēlītes

Iedod mašīnu palīdzei lai praktizējas. Naudu neņem.

Izņem ārā to ielikto pierakstu un ej mājās. Tā būtu ierasta prakse kolēģu radiniekiem zobārstniecības pakalpojumus sniegt bez maksas? Tad to var izmantot, aizsūtot visus savus radus pie kolēģes bez maksas salabot zobus.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18439967