Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Nejūtīgums pēc ķeizara.

Kamerona

Kamerona

Man ir nejūtīga vieta virs rētas. visa vēdera apakša. Nepatik pieskarties. Ja niez tizla sajuta, kasi, bet nejuti tak. Niezi gan jūt Ginekoloģe laiku atpakaļ teica, ka tas pārejot. Tiešam?! Mazajai jsu tuliņ 1,2...

Vēl kādai tā?

Tulip

Kamerona
Pāriet, bet liekas, ka tik ļoti ilga nejūtība nav īsti normāli. Esi mēģinājusi sportu, masāžas utml?
Tīri statistikai, Man nejūtība bija kādus trīs mēnešus pēc ķeizara.

Sviestabeka

Man bija nejutīga vieta daudzus gadus. 10+ noteikti. Un viena rētas mala daudzus gadus stipri sāpēja. Apskatēs neko neredzēja. Pēc gadiem 8-10 no sāpīgās vietas iznāca mazs tāds kā makšķerauklas gabaliņš un sāpes pārgāja. Kad lasu par tām, kas cieši izlēmušas ķeizaroties, ne dzemdēt, vienmēr tās šausmas atceros. Esmu pat mēģinājusi viņām stāstīt savu pieredzi, bet pretī tiek likti daudzi pozitīvie stāsti. Tāpēc savu viedokli šajā jautājumā vairs neizsaku. Katrs pats pieņem savus lēmumus.

Kamerona

Uj ne man ar keizaru ir pozitiva pieredze! Pati gribeju un ne mirkli nenozeloju. Jo pirmajam ir dzemdibu trauma, zinaju, ka otreiz mūžā nekad!!! Tikai ķeizars. Ļoti forš pasakums. Dznama tas anesteziologs vispar ka tads hipnotiķis. Es pat teiktu maģiskaks un foršāks pasākums ka dabigas. Prieksk tas mocibas vajag?!

Tik tas nejutigums. Nav jau tik traki, dzivot var, tik intereseja ka citam.

Pēc pirmā ķeizara nejūtīga vēdera lejas daļa bija kādus 10 gadus.Tagad pēc otrā pagājis pusotrs gads un nejūtīgs vēl ir un domāju,ka tik drīz arī nepāries.

Kamerona

KriKri
Pec tiem 10 vnk pats no sevis atgāja? Vai kaut ko darijat?

Man tāda nejūtīga vieta uz vēdera(arī nepatīk pieskarties) ir jau 32 gadus-pēc žultspūšļa operācijas ar lielo griezienu. Savulaik jautāju ārstam par to-teica,ka pārgriezts kāds nervs un neko nevar darīt.

Kamerona

Man pašai ari tā liekas un likās, ja nervs pārgriezts, kas tur vairs var atgriezties, bet nomulsinaja ginekologes teiktais. Un redz te meitenes saka, ka pargajis.

Kamerona

man atgriezas jutigums kadus 5 men pec keizara. Fizio ieteica smeret Contratubex rita un vakara plus iziet kursu, kur strada ar retu (masaza un vingrojumi). Noteikti vajag kaut ko darit lietas laba!

Kamerona
Pats pārgāja.Vnk.vienā brīdī sapratu,ka atkal viss jūtīgs.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18439975