Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Monosomija X augsts risks

STELLA29

Labvakar meitenes.

Varbūt kādai bija līdzīga pieredze ka man un var padalīties, savādāk nevaru nedomāt pat to.

Pie NIPT analīzēm man parādīja augsto risku uz monosomiju X. Piekrītu veikt Amnio testu, bet nu jasaiga kamēr būs 16nedeļas.

Varbūt kādai bija līdzīgi un beigu beigās viss bija labi bērnam?

deleyla

STELLA29
Un skrininga/usg viss ok?

ja vēlies iegūt to, kā tev nekad nav bijis, tad nāksies darīt to, ko nekad neesi darījusi

Женщин обижать не надо... У них разгон от милой зайки до жуткой стервы 1,5 секунды, и тормозного пути нет!!!

deleyla
Ja viss ok, ārstei viss patika.

KALLE

Man kkas līdzīgs bet uz citu hromosomu, tagad gaidu arī savu pierakstu.

Papildināts 25.03.2024 14:33:

NIPT atnāca ka nevar izslēgt

Papildināts 25.03.2024 14:33:

Tev bija rakstīts augsts risks?

KALLE
Man 78% ka ir tas risks. Tie 22% procenti mani ļoti mierina. 2.04 man būs tas amnio analīze un teica ka 4.04 būs jau zināmas analizes. Varēšu padalīties ka viss beidzās. Kad Jums pieraksts ? Vai jums liels risks ?

Papildināts 27.03.2024 13:14:

KALLE
Piedod, palaidu garām tavu komentāru- ka nipt atnāca ka nevar izslēgt. Ļoti ceru ka amnio tests tomēr atnaks labs un izlegs to ko parādīja NIPT tests Tev.

KALLE

STELLA29
Pieraksts uz 08.04. Mokoši jāgaida. Nekas jau neatliek kā gaidīt un domat to labāko. Bet procentus es nezinu, nebija minēti. Kur jūs taisījās NIPT? Pēc lasīta Nipt uz t21 ir 90%precīzs. Tikai nevar saprast vai tas ka nevar izslēgt ir laba lieta? Nav rakstīts ka konstatēts.

KALLE
Es NIPT analize taisīju BKUS . Pēc tās analizes man bija saruna ar ģenētikas ārstu. Viņa man arī iedeva lapu, kur bija norādīti visi riski.

Es īsti nezinu kā īsti ir ar to NIPT testu , cik var ticēt visiem aukstiem riskiem. Tāpēc arī vēlējos lai šeit kada padalās ar savu pieredzi , kuras taisija NIPT testu un kāds no radītajām bija augsta riska un vai pēc amnio testa tie rādītāji mainās.

Man tā ir pirmā grutnieciba.

Tā gaidīšana ir tiešām mokoša, bet nu ļoti ceru ka beigu beigās ar bērnu būs viss kartiba. Gan man , gan jums.

deleyla

KALLE
Diemžēl vai par laimi NIPT UZ t21 tiešām precīzs...

Pašai bija grutnirciba ar DS un vēlāk sekoja amnio( man gan ārste izkartoja ka jau nākamajā dienā tiku uz Amnio un rezultāti bija nedēļas laikā.

ja vēlies iegūt to, kā tev nekad nav bijis, tad nāksies darīt to, ko nekad neesi darījusi

Женщин обижать не надо... У них разгон от милой зайки до жуткой стервы 1,5 секунды, и тормозного пути нет!!!

KALLE

deleyla
Tas ir jauki ka tikāt tik ātri uz amnio. Laikam tā ilgā gaidīšana ir šausmīgākā. Jā esot ļoti precīzs...

Papildināts 28.03.2024 08:37:

STELLA29
Lai Jums labas ziņas.

KALLE
Mīļš paldies.

ļoti ceru ka amnio parādīs labu rezultātu .

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18440023