Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Ceļojumu ķibeles uun neērtības.

Horte

Padalamies, jo kādam var noderēt, jūsu kļūdas, neveiksmes, viss,kas saistīts no punkta A līdz punktam B

No manas pieredzes. Nekad neceļošu vairs ar autobusu, neciešu garus pārbraucienus, mūžīgās problēmas ar tualetēm, kuru nav vai ilgi jāgaida un tad visi barā brien un veido rindas.BRRRRR!

Viesnīcas numuriņš, kur nav iekšā dušas un tualetes.Viesnīcas numuriņi, kur jādzīvo pa 4. cilvēki, kur viens otram gandrīz kāpj uz galvas.Viesnīcas, kuuras nepiedāvā brokastis.Tad jau labāk apartamenti, kur gatavo pats nopirkto.

lauvux

Ar tūrfirmu neizvēlēties tā sauktos atpūtas braucienus, kur brauc cacas, kam visu vajag pienest uz paplātes un mūžīgi neapmierinātie ļautiņi, kas savu pēcpusi nevar laicīgi atnest uz busu, kam brokastis vienmēr sliktas utt utml. Esmu pietiekami daudz braukusi aktīvās atpūtas (kalnu) braucienos, cita publika, ja pateikts, ka 8.00 izbrauc, tad 7.50 visi jau sēž autobusā un ir gatavi doties. Tas, ka kalnos var kādam gadīties kāda šaize un pāris minūtes nokavēt kontrollaiku ir ok, jo kalni tomēr neparedzami, apmaldīties un satraumēties var jebkurš.

Ceļojot individuāli - neņemt lētako apdrosināsanu.

Katram savs

Horte
Autobuss bez tualetes.

Ja nopietni - kad ierauga lēto lidojumu, pirms ķert biļetes. paskatīties, cikos ielido lidmašīna (vai nav pusnaktī), cik izmaksā ceļš no konkrētās lidostas. Arī rezervējot vienīcu, pievērst uzmanību, vai būs ērti pārvietosies līdz "objektiem".

Indza

Neatstāt nododamajā bagāžā telefona lādētāju, ja nav līdzi poverbanka un/vai ir savienotais reiss. Var gadīties, ka otru reisu - tajā dienā pēdējo uz konkrēto galamērķi - atceļ, bagāžu neatdod, a telefona baterija 20% , ar kuru tad nu jāpietiek lai par izmaiņām apziņotu visu pārējo savā starpā nesaistīto loģistiku: sagaidītāju, naktsmītni, nosūtošo un uzņemošo organizācija (jo komandējums), un vēlams arī mājnieku informēšanai.

kad ierauga lēto lidojumu, pirms ķert biļetes. paskatīties, cikos ielido lidmašīna

Kāds tiešām tā dara - ķer ciet, nepaskatoties izlidošanas/ielidošanas laikus?

The punishment sometimes don't seem to fit the crime.

Katram savs

Indza
Kāds tiešām tā dara - ķer ciet, nepaskatoties izlidošanas/ielidošanas laikus?
Man nē, bet paziņām ir. Ne jau ka nepaskatās, bet ka domā - gan jau kaut kā.

Toties man ir bijis tā, ka vilciens līdz pilsētai izmaksāja tikpat cik lētās biļetes.

Par lādētāju un bagāžu piekrītu - lādētājam jābūt rokas bagāžā, iečekotā bagāža var aizkavēties, nepienākt. Šis gan attiecas ne tikai uz lādētājiem, bet arī uz medikamentiem un visu citu, bez kā nevar iztikt vismaz 24 stundas.

Apmešanās vietas lokācija - lai ir ērti nokļūt uz/no lidostas vai ir auto stāvvieta, kā ar sabiedriskā trasporta tuvumu. Nebijām pievērsuši uzmanību faktam, ka stāvvieta nozīmē iespēju atstāt uz ielas, izrādījās, ka tuvumā viss pilns.

Ja lido, jāapskatās lidojuma laiki, īpaši īsiem ceļojumiem, lai nesanāk super īss. Un jā, nokļūsāna uz/no lidostas.

Par viesnīcām un brokastīm vai apartamentiem - šis ir izvētrējams, situācijas ir dažādas. Vīnē bija pieejama laba viesnīca par labu cenu ar ļoti labu lokāciju - mums izdevīgu, bet brokastis maksāja 35 eiro no cilvēka, bijām trijatā, ko nebijām gatavi maksāt. Izrādījās ka viensīcas tuvumā ir vairāks labas izvēles brokastīm, nebija ne vainas.

Pašiem ceļojot ir vērts padomāt par vairākām navigācijas aplikācijām, jo ir bijis gadījums, kad tikai trešā atrod adresi, kur mums ir naktsmītne.

Jāpadomā par elektrības kontaktu standartiem dažādās valstīs, uz Maltu pamanījos aizbraukt bez pārveidotāja un sapratu to tikai viesnīcā. Lielākoties gan viesnīcās tie ir pieejami.

Dzīve ir gluži kā rožu dārzs, bezgala skaista, bet ar ērkšķiem!

kad ierauga lēto lidojumu, pirms ķert biļetes. paskatīties, cikos ielido lidmašīna (vai nav pusnaktī), cik izmaksā ceļš no konkrētās lidostas.
Nu šis tāds nosacīts mīnuss. Ir situācijas, kad tomēr atmaksājas ielidot pusnaktī un kulties pa dārgo uz viesnīcu.

vilciens līdz pilsētai izmaksāja tikpat cik lētās biļetes.

Man arī tā ir bijis, bet ar to rēķinājos.

Viesnīcas numuriņš, kur nav iekšā dušas un tualetes

Nu man tas neliekas nekas traks.Bieži tādos dzīvots. Tāpat taču lielāko daļu laika pavada ārpus viesnīcas un vienreiz dienā aizstaigāt līdz dušai pa gaiteni- kas tur tāds?

Man jau liekas galvenais pazīt sevi- ja zini, ka riebsies iet vienā dušā ar citiem viesiem, tad kādēļ tādu variantu vispār izvēlēties?

Indza

krūklītis

ja zini, ka riebsies iet vienā dušā ar citiem viesiem, tad kādēļ tādu variantu vispār izvēlēties?
Cilvēks varbūt 1x izmēģināja un saprata, ka viņam tas neder. Un ierakstīja šeit - pinīgi ok un atbilstoši tēmai.

Prasības pēc komforta atšķiras, arī man pilnīgi neder lētie hosteļi un kopējās labierīcības. Toties lieliski varu iztikt bez brokastīm - rītos mēdzu ilgi gulēt, ēdu minimāli. Attiecīgi borkastu (ne)esamībai un cenai izvēloties viesnīcas nav pilnīgi nekādas nozīmes. Ideāli, ja numurā ir ūdens vārāmā kanna. Ja nav, arī nekas.

Katram savs.

Jā, strāvas pārveidotāji ir noderīga lieta. Vienkāršākās viesnīcās to var nebūt, tāpēc ir labi, ja ir savs krājumos.

The punishment sometimes don't seem to fit the crime.

krūklītis
Tualete un duša numuriņā svēta lieta, jo, ja man naktī jāiet uz tualeti nez pa kādu gaiteni, tas nav ērti.Arī pa dienu pavadot staigājot, jau laicīgi izpētu, kur atrodas WC,lai nav jāmokās.Ir bijusi pieredze ar tādiem numuriņiem, jo lētāk, nu nē, es labāk samaksāju vairāk par komfortu.Ja numuriņā ir 4 cilvēki,tad atkal tas ir apgrūtinājums, jo sanāk rinda uz toču.Tas pats ar to,ka duša kopējā gaitenī, atkal var sanākt stāvēt rindā, ne normāli vari pa gaiteni halātā vazāties, ne komfortabli mazgāties, jo ja nu rinda aiz durvīm.

Papildināts 25.03.2024 15:57:

Es arī grupu braucienos nevaru ciest kavētājus, jo pati nekavēju un respektēju citu cilvēku laiku.

Vavaa

Viesnīcas numuriņš, kur nav iekšā dušas un tualetes

Nu man tas neliekas nekas traks.Bieži tādos dzīvots. Tāpat taču lielāko daļu laika pavada ārpus viesnīcas un vienreiz dienā aizstaigāt līdz dušai pa gaiteni- kas tur tāds?
Labi, ja vienreiz jāaizstaigā. Man reiz nācās tādā viesnīcā nakšņot. Vakarā un no rīta dušā (kas turklāt bija apvienota ar tualeti) vnk nebija iespējams tikt, jo tā vislaik bija aizņemta. Vairs nekad tādu variantu neizvēlēšos no brīvas gribas.

Par strāvas pārveidotāju liels paldies, kas pieminēja. Kāreiz šovasar plānojas brauciens uz UK, un par šo galīgi nebiju aizdomājusies.

Viesnīcu piedāvātās brokastis man visai vienaldzīgas. Varu no rīta kaut kur sviestmaizi nopirkt. Vai arī vakarā lielveikalā kko apēdamu brokastīm.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18440047