Pie kura apdrošinātāja pirkt nekustāmā īpašuma apdrošināšanas polisi?

ateni

Slēdza ateni: "Viss nokārtots.".
ateni

Labvakar forumā.

Ienācu apjautāties par tādu svarīgu lietu, kā NĪ apdrošināšana. Iet runa par dzīvokļa/u apdrošināšanu.

Man ir pieredze tikai ar BTA, par citiem apdrošinātājiem nav pieredzes.

Piemēram Baltai majas lapā ir kaukulators, apmēram var izkaukulēt visus parametrus, pašriskus un polises cenu. Bet āķis tajā, ka mākslīgi saceltās cenas tiek nosvītrotas un piešķirta mega atlaide polisei, kur savukārt pie BTA tas pats cipars ir bez atlaides.

Par IF, ERGO, Gjensidige, Balcia vai vēl kādiem apdrošinātājiem nav pieredzes.

P.S. atvēru sūdzibas.lv par Baltu daudz sliktu atsauksmju, arī par BTA to netrūkst.

Varbūt padalaties savā pieredzē, kurā kompānijā Jums ir apdrošināts NĪ un kāda pieredze ir bijusi. Nav runa tikai par cenu, bet par to, kā tiek atlīdzināts un vai tiek atlīdzināts.

Man BTA bija 4 pieteikumi ( Diviem dzīvokļiem 3 gadu laikā). Nebija nekas tāds baigi nopietns, bet tomēr ( skrejriteņa zādzība, ūdens sabojāja mēbeli un vēl viens sīkums bija). 3 atlīdzināja un 1 atteikums.

Veiksme no sirds palīdz tiem, kam piemīt veselais saprāts. /Eiripīds/

1 apdrošināšanas gadījums caur IF, otrs caur Swedbank un abi operatīvi veica novērtējumus un izmaksas. Svarīgi arī civiltiesisko iekļaut. Pie abiem arī turpinu apdrošināties.

If

Papildināts 28.03.2024 16:22:

Ar swedu es pat nesasietos, jo man pie viņiem bija cakars ar kofera summas atmaksu, nu nafig ko jēdzīgāku vēl drosinat, ja tāda ipsesanas dēļ 200€

Ergo arī pārāk liela sīkumaina ņemšanas.
Un vienmēr esmu akceptējusi, ka apdrošināšanas bizness nav labdarības organizācija un no viņu skatu punkta labs tas eiro, kas neizmaksāts, bet nu ar jēgu un neuzskatot  klientu par idiotu.

ateni

kolizejs
lutekle
Sūtīju pieprasījumus un zvanīju - Baltai, IF, Ergo un BTA.

Paliku pie sava BTA arī ar 3 īpašumu.

IFam visur pašrisks 200 eiro.

Veiksme no sirds palīdz tiem, kam piemīt veselais saprāts. /Eiripīds/

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18440087