Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Vai jūtas var atgriezties

Martta

Martta

Esmu uz 40 gadu robežas, ir 15 gadi laulībā, teju 20 kopā, ir bērni un dzīve "nokārtojusies". Daudz kas piedzīvots un pārdzīvots, sasniegts kopā, bijām laika gaitā iemanījušies lieliski funkcionēt, sadarboties un arvien mazāk runājām, tēmas, kuras labāk necilāt palika vairāk utt.

Šķiet iemācījos darīt pati, to kas mani uzlādē, nebesīties, ja vīrs nevēlas šo vai to; būt emocionāli neatkarīga, lai mani negremdē otra neoma, utt. Un nu vienā brīdī aptvēru, ka nu attiecības galīgi nav tādas, kā gribētos ne pašai, ne bērniem par piemēru. Saņēmos, runājām, vīrs teica ~ jā esam pārāk atšķirīgi, kamēr bērni nav pilngadīgi būsim kopā, pēc tam brīvi cilvēki. Apmēram ko tādu bija minējis jau pirms ilgāka laika un ik pa laikam, bet es to neklausījos, domāju un ticēju, ka piestrādāsim un būs mums saskanīgas vecumdienas... Nu tagad vairs laikam neticu.

Nu ja, teicu, ka neesmu gatava tā uz laiku, gribu dzīvot patiesi, pilnvērtīgi, jaudīgi, arī ja tas nozīmē visādas grūtības un nav jau nekādas garantijas, bet gribu mēģināt. Ja kopā mums tas nesanāk un tad jāšķiras.

Nu tā pēdējos 2 mēnešus runājam daudz vairāk un atklātāk kā daudzus pēdējos gadus. Ir sāpīgi, ir pa vidu šļura, ir žēlums, ir arī cieņa, ticu, ka speciāli viens otram riebuši neesmam, cik nu katram bija tie resursi iekšā, tik arī ir dots, vai nedots..

Un jā, vīrs tagad saka, ka nē, nespēj iedomāties dzīvi bez mums, ģimenes, manis, ka no savas puses centīsies, darīs, pievērsīs uzmanību. Grib būt kopā pa īstam, nevis uz laiku, kamēr pienākums. Un dara, ir uzmanība, novērtējums, rūpes, ierosina ciemošanos, pat pie maniem radiem, utt., grib kopīgus plānus.. Es būtu tik ļoti sajūsmā un novērtētu, ja šādi būtu pirms kādiem gadiem, bet tagad es nejūtu neko.

Mani gandrīz kaitina visas tās labās lietas, es negribu, ka manis dēļ ko tagad upurē, atsakās no saviem plāniem, hobijiem.. Es tad sajūtos kā vainīga uzmetēja, jo no vienas puses gribas vienkārši izšķirties un "dot vaļā". Saprotu, ka ģimene, bērni, vērtības.. Viņa jūtas un savā ziņā izmisums tagad ir patiess, bet ja manī nav tam atbalss, nav jūtu, neredzu kā turpināt.

Un tā nu domāju - tās jūtas var atgriezties? Es ļoti priecātos, ja varētu ielēkt atpakaļ tajā vilcienā.

Bet pagaidām kāda balstiņa man saka, ka nebūs. Ka neviens nav vainīgs, bet nebūs. Un vēl cita, ka man uznācis pusmūža "bizdings" un varbūt drīz pāries un nav ko skriet kaut kur, nezin kur. Un vēl cita, ka man ir vēl vismaz 20 feini, apzināti gadi priekšā, ko nodzīvot pilnvērtīgi un es to gribu, bet lai tiktu pie kā jauna, kaut kas ir jāmaina..

Tā īsumā - kā Jums šķiet, jūtas var uzšķilties? Atkal?

Paldies un atvainojiet, ka gari.

gribu dzīvot patiesi, pilnvērtīgi, jaudīgi

Kā tas ir jaudīgi?

Vajag 5 mīļākos, slepkavības...

Martta
Pilns internets ar pamācībām, kā uzšķilt dzirkstele attiecībás.

Atliek tik pielietot.

Bet priekš sevis laikam galvenais ir saprast, ko īsti nespēj piedot savam vīram? Kas ir tevi tik ļoti aizvainojis līdz sirds dziļumiem, ka esi savas jūtas iekšēji nogalinàjusi. No apraksta šķiet, ka tā bija vīra izteiktā vēlme pēc brīža, kad bērni pieauguši, atstāt jūs un šķirties.

Ar to tad arī būtu jāstrādā psiholoģiski. Jútas varētu atgriezt citá kvalitātē, ja tu to izteikto spētu no vīra skatu punkta izprast un spēt viņam piedot.

Papildināts 28.03.2024 22:07:

Martta
Kāda tev šķistu tā pilnvērtīgā, jaudīga dzīve? Kas tev ar to asociéjas?

Papildināts 28.03.2024 22:15:

Martta
Es varētu ieteikt jums aizbraukt tikai divatā ceļojumā, vismaz uz 10 dienâm, un paskatīties vienam uz otru ar tādām acīm, kā jūs viens otru iemīlējāt, paskatīties vienam uz otru kā uz sievieti un virieti, nevis tikai visas citas sociālās lomas uzkraut sev abiem virsutun justies kā labi funkcionējošam ģimenes institūta apkalpjošajam personálam.

Veltīt laiku tikai viens otram un mēģināt to vaibu uztvert un noturēt arī turpmāk attiecībās ikdienā.

Martta

apsnigs
Kā tas ir jaudīgi?
Meauk
jaudīga dzīve?

Man tas nozīmē, ka ir interese par dzīvi, ka kaut ko gribas. Gribas piedzīvot, sajust mirkli, doties dabā, ceļojumi, cilvēki, iepazīšanās, arī projekti, bizness, dzīvesvietas labiekārtošana. Vīram bija / ir tāds arvien izteiktāks "tikai lieciet mani mierā", šķiet es ar savām idejām viņam traucēju. Un es neesmu neadekvāta apkārt bizenētāja, esmu gana praktiska un nosverta, bet man gribas, gribas, lai ir sapnis, iecere un tad gandarījums, ja izdodas piepildīt. Un daudz ko var nemaz nepiepildīt, bet lai ir interese..

Es teiktu ka atgriezties nevar.

Tas ka šis sācis čīkstēt ir citas jūtas. Nevis atgrieztās.

Jūtām vispār nav spējas atgriezties. Šķiet ka nav.

Martta

Meauk

Mīļš paldies par komentāru!

kā uzšķilt dzirkstele attiecībás.
Interesanti, ka posmā, kad abi bijām it kā par šķiršanos (es par tūlīt, viņš pēc laiciņa), mums bija tāda dzirkstele tieši fiziski, ka uh. Man bija sajūta, ka krāpju vīru ar vīru. Laikam sevi jau ieskaitīju kā brīvu sievieti un skatījos uz viņu kā uz vīrieti, nevis vīru ar visām tām lomām un vezumiem, un aizvainojumiem. Bet nu, kad sajūtu, ka viņš mani "nelaiž" un jāšķetina viss attiecību kamols, tad mana dzirkstele klusē.

Man tas nozīmē, ka ir interese par dzīvi, ka kaut ko gribas. Gribas piedzīvot, sajust mirkli, doties dabā, ceļojumi, cilvēki, iepazīšanās, arī projekti, bizness, dzīvesvietas labiekārtošana

Citiem vārdiem trekna naudas plūsma ar vieglu darbu.

Martta

apsnigs
Man šobrīd arī liekas, ka jūtas neatgriežas, varbūt drīzāk - var iemīleties no jauna?

Vienīgi man tagad ir lielāka pieredze (neesmu tik naiva), ļoti labi pazīstu vīru un labāk apzinos sevi.

Papildināts 28.03.2024 22:49:

apsnigs
Citiem vārdiem trekna naudas plūsma ar vieglu darbu.
Nez, drīzāk tieši otrādi, esmu gatava strādāt, kustēties un darīt. Nevis gulēt.

Nu savu brīdi katram vajag atpūsties, bet kopumā esmu "jā" cilvēks.

Nez, drīzāk tieši otrādi, esmu gatava strādāt, kustēties un darīt. Nevis gulēt.

Kurš ta traucē darīt to ko gatava? Vai tad liek gulēt?

Martta
Tev vajag ieviest aseksuálu draugu aktīvistu

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18440099