Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Apģērbu atkritumu aptauja

petrar_ka

Labdien!
Es esmu RTU students un rakstu savu bakalaura darbu saistībā ar tekstilu atkritumiem. Bakalaura ietvaros veicu aptauju.
Aicinu aizpildīt šo aptauju.
Paldies!

aizpildīju. žēl, ka aptaujā nekas netiek jautāts ne par tekstilu kvalitāti ne par "ātro modi".

Es saprotu, ka ātrā mode ir liela problēma, un rakstā tiks pētītas pārmērīga patēriņa tēmas, kā arī aplūkota modes industrija saistībā ar daudzu šķiedru, no kurām daudzas ir poliestera, ražošanas eksponenciālo pieaugumu. Tomēr šī darba galvenais mērķis ir izpētīt patērētāju uzvedību tieši produkta dzīves beigu posmā. Ātrās modes un apģērbu kvalitātes problēma ir ļoti svarīga, taču pārāk apjomīga, lai tās visas aptvertu. Bet paldies par interesi un veidlapas aizpildīšanu.Ja ir interese, blogu krievu valodā par modes industrijas problēmām un tās ietekmi uz vidi.
https://t.me/green_persephone

Ir sarežģīti, ja tas, kas notiek ar apģērbu beigu posmā, jānovērtē ar "cik bieži". Vienkāršāk būtu, novērtēt procentos - cik lielu daļu nododu radiem/draugiem, cik daudz ziedojumu punktos, cik daudz šķirošanas konteinerā, un cik sametu sadzīves konteinerā.

Jo kāds neglābjami caurs zeķu pāris savu ceļu uz konteineru atrod ik pa dažām nedēļām (liela ģimene). Taču lielākā daļa nākamajā punktā nonāk krietni retāk.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18440107