Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Vēdera pūšanās .

Andzelata

Bērnam 1.2g, katru vakaru vēders kā bumba uzpūties. Sāku pilināt espumisan.

Kādam ir bijis līdzīgi/ kā tikāt galā?


Pirmkārt ap gada vecumu bērniem vēl ir samērā vāja vēdera muskulatūra tāpēc vispār vēders vairāk vai mazāk izgāžas uz priekšu, ar laiku tas pāriet.

Otrkārt uz dienas beigām parasti kuņģa-zarnu trakts pilns ar dienas gaitā apēsto, līdz ar to tā vēdera gluži vienkārši ir vairāk. Tā kā vēdera muskuļi pirmajā rindkopā minētā iemesla dēļ satur švaki, tad vēl jo vairāk vēders izskatās liels. Līdzīgi ir sievietēm, kurām nav paveicies un pēc grūtniecībām ir trūce starp vēdera muskuļiem.

Ja bērns jūtas labi, liec tās zāles nost. Un ļauj būt aktīvam, veicini kustības; nostiprināsies muskulatūra - būs arī plakanāks vēders. Un aktivitātes arī kā tādas palīdz visām masām, kas vēderā stāv, kustēties uz priekšu.

Vai tiešām uzpūties? Maziem bērniem tīri anatomiski ir apaļi un pat krietni apaļi vēderi līdz 3 un pat vairāk gadiem. Tas ir normāli,ar laiku izlīdzinās.

Kā bērns jūtās? Vai ir diskomforts? Pūšanās?


Andzelata
Ja vēders ir uzpūties tad ir jābūt gāzēm, atraugām un diskomfortam. Ja bērns neizrāda nekādu diskomfirtu un pazīmes par uzpūstu vēderu tad manā skatījumā vēders kā bumba ir normāla parādība šinī vecumā.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18440119