Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

A lapas aprēķins, ja ir summētais darba laiks

BTango

BTango

Vai kāds zina, kā A lapas aprēķina gadījumos, kad darbs ir 24h maiņās?

Plānota operācija. Operācija iekrīt dienā, kad sāktos maiņa, tad arī būtu pirmā slimības lapas diena, kuru neapmaksā. Kā ir ar to astīti, kas pēc kalendāra iekrīt nākošajā dienā - to apmaksās?

Kā arī saistībā ar B lapu - vai Latvija.lv var kaut kur var redzēt arī ievadītās nostrādātās dienas? Es pieļauju, ka viena maiņa skaitās kā 2 darba dienas (jo dalās uz pusēm), bet neesmu pārliecināta.

Vēl nevar saprast, cik ilgs būs atlabšanas laiks, bet gribētos saprast, ar ko rēķināties, ja tas būs ilgāks par 10 dienām.

annele18

BTango A lapu maksā par tām dienäm,kuras ir pėc grafika jästrädä,arï,ja tā ir pirmä darba nespējas diena. B lapu apmaksā kä pieņemts-kalendäräs dienas. Arī strādäju maiņäs, ir gadījies ņemt slimïbas lapu.

Papildināts 05.04.2024 07:19:

BTango Precizējums.Apmaksā tās stundas,kas bütu bijis jāstrādä(A lapai).

BTango

annele18
Tagad maksā arī pirmo dienu? Kādreiz pirmo dienu nemaksāja, otrai bija mazāki procenti un ar trešo maksāja normāli

Vai Tev ir bijusi B lapa? Kad aprēķina dienas naudu, VSAA dala visu algu ar nostrādātajām dienām vai kalendārajām? Aizdomājos, jo, ja dalītu ar nostrādātajām, bet izmaksātu par kalendārajām, sanāktu nereāli liela summa.

(piemēram - diennakts maiņā nopelna 100eur, mēnesī 8 maiņas (16 dienas), alga 800eur. Ja ņemtu dienas naudu 50eur, mēnesi esot uz B lapas sanāktu 1500eur, kas liekas aizdomīgi daudz).

annele18

BTango
A lapu pie maiņu darba aprēķina par tām dienām (stundām), ka būtu jāstrādā). Man sanāca, ka iekrita A lapas laikā 3 diennakts dežūras pēc grafika, un sanāca smuka naudiņa. Neesmu grāmatvedis, bet parēķināju, cik par katru diennaktī bruto sanāca, un man tas patika. B lapa bija kovid laikā, tur aprēķina kā visie. Var VSAA pameklēt aprakstu.

BTango

annele18
Jā, te arī iekristu 3 pilnas diennakts maiņas, bet mulsina tā pirmā diena Man gan šķiet, ka A lapa nav lielāka kā alga, nē? Dienas/samaksa/nodokļi tie paši?

ačuks

BTango
A lapai maksā par dienām kurās būtu jāstrādā. Bet, ja jāstrādā pirmajā A lapas dienā, tad par pirmo maksā 0%. Kā jau Tu pati biji ralstījusi. Visneizdevīgāk, ja 3 maiņas iekrīt pirmajās 3 dienās, bet tā jau nevarētu būt.

B lapu maksā par noslimotajām dienām, vienalga vai tās ir darba dienas vai brīvdienas, arī dienas izpeļņu rēķina pēc dienu skaita mēnesī, ne pēc darba dienu vai stundu skaita.

BTango

ačuks
Jā, pirmā tad ies pa nullēm

Ar dienas izpeļņām ir bijusi saistība tikai ar bērnu pabalstiem, tur dalīja algu ar nostrādātajām dienām. Noteikti cits aprēķins, jo arī izmaksājamie procenti pavisam citi

Liels paldies

BTango
gari rakstīt, nezinot visas detaļas. bet tu pati varēsi sev visu aprēķināt, izmantojot šo skaitļotāju:

https://blog.swedbank.lv/riki-kalkulatori/slimibas-pabalsta-kalkulators

BTango

Kastanja
o, liels paldies! Biju dzirdējusi par kalkulatoru, bet nezināju, ka viņiem var tik detalizēti savadīt datus.

Diezgan neiepriecinoši iekrīt maiņas - man šķita, ka A lapa ir 10 pilnas dienas. Izrādās - 10tā jau ir B lapa, kas nogriež pēdējai maiņai otru pusi. Un pirmai nav pirmās daļas.

Sanāk uz A lapas zaudēt veselu maiņu.

B lapai dienas nauda aprēķināta tā, ka, sareizinot ar 31 dienu sanāk par 240EUR mazāk kā alga uz papīra. Varētu norakstīt uz nodokļiem, bet no kalkulatora summas taču vēl IIN jāmaksā.

Protams, tas nemainīs ne operācijas laiku, ne atkopšanās ilgumu, bet neteikšu, ka baigi patīkami

Papildināts 07.04.2024 12:30:

ā, ja paskrullē zemāk, tad var izlasīt, ka IIN jau piemērots. Tad B lapa tiešām ļoti līdzīga ar algu

A lapa paliek normāls ieberziens

BTango
Galvenais, lai tev veselība, bet naudu tu arī vēlāk varēsi nopelnīt

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18440165