Īrnieki.

ateni

Slēdza ateni: "Paldies par diskusiju.".

tad jau varēji līgumā neiekļaut "Līgumā man protams, ka ir punkts, ka īrnieks var uzteikt līgumu par to mani brīdinot 2 mēnešus iepriekš."
Un tad tā ir garantija, ka neaizies ātrāk? Nu nesmīdiniet. It kā kaut kāds punkts līgumā kādu ir atturējis darīt kā viņam vajag.

sūdzot tiesā, ka "tā jau viss normāli, parādu nav un izdemolēts nav, bet aizgāja agrāk nekā runājām"

Smieklīgākā oga būs šī:

Man uz sitiena arī nav jaunu īrnieku vietā, jo tā nav Rīga

ateni

Dzeltenacielava
Skudra73
Spoks
apsnigs
segolena
MioMioMio
Es nevienu neplānoju nekur ne sūdzēt, ne atslēgas sagrābt, ne dzīvokli ielenkt.

Mana neizpratne un jautājums bija pavisam cits. Iespējams, ka es to šeit nepareizi noformulēju. Tātad, kas notiek ar iereģistrēto līgumu Vidā? Un vai Vai man vai īrniekam būs kādas sankcijas. Tāda bija doma. Nekādu tiesu vai kādas citas riebeklības.

Vid sazvanīju un smuki visu izskaidroja, kas jādara. Nekādu sankciju nav nevienam no pusēm. Šo līgumu pārtrauc ar iesniegumu brīvā formā un pieliek klāt līgumam EDSā, ka tas ar konkrēto cilvēku tiek pārtraukts ar tādu datumu. Iesniegums tiek sastādīts klātienē un parakstīts vai elektroniski. Un viss.

Šī īrniece ir lab un nav problēmu nekādu ar viņu.

Tajā pašā vakarā ieliku sludinājumu par dzīvokļa izīrēšanu un jau 10 ģimenes pieteicās. Viss ir ok.

Paldies par diskusiju.

Veiksme no sirds palīdz tiem, kam piemīt veselais saprāts. /Eiripīds/

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18440171