Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Lāzeris matu likvidēšanai mājas apstākļos

Bumbierkoks

Bumbierkoks

Sveikas meitenes!

Ir problēma ar hormonālajiem matiem uz sejas, kā arī vispār esmu diezgan spalvaina. Āda - gaiša.

sakiet lūdzu, vai kādai ir pieredze ar tiešām labu lāzeri, kas ir domāts mājas apstākļiem? Šoreiz cena nebūs šķērslis, jo es tiešām plānoju izmantot lāzeri daudz un dikti un esmu jau atstājusi pamatīgu summu salonā arī.
vai veikalā nopērkamie lāzeri vispār ir pielīdzināmi tiem, kas ir salonos? Vai tas tik tāds aparātiņš lai mānītu lētticīgas sievietes?

paldies!

Kukazhaa

Bumbierkoks

Azrisinaaju ar fotolaazeri. Ne

Papildināts 08.04.2024 09:13:

Nopirku no philips. Seja, kaajas, paduses utt... no problem. Tiesa saprTu ka man nedsrbojas 1x 2nwdeeljaas, bet saakumaa ik pa nedeeljai.

Galvenais lai gaisha aada un tumshi matinji.

Alija

Ļoti individuāli tas ir. Man teica, ka hormonālos matus uz sejas noņem mājas apstākļos ir grūti.

Kājās man ideāli, vnk ideāli palīdzēja šī ierīce https://roseskinco.com/products/ipl

Visu dzīvi cīnījos ar ieaugušiem, iekaisušiem matu folikuliem, nelīdzēja neviena cita metode, bet ar šo aparātu 3-4 mēnešu laikā tiku pie gludām kājām. Tagad jau 4. gads, kā reizi 2 mēnešos noskuju un pārejo pāri un pārējā laikā kājas ideāli gludas. Bet sejai, bikini, padusēm šis man nenostrādāja.

Sejai palīdzēja elektroepilācija - sāpīgi un pie kosmetologiem ne pārāk populāri, jo apstrādā katru matu atsevišķi. Bet zodam jau pēc 1. procedūras daļa matiņu tā arī vairs neatauga.

Man ir lielisks raksturs!
Vienkārši citiem ir vāji nervi.

diena

Kukazhaa

Kurš philips tev ir? Es šogad būtiski pārnesu savus skaistumkopšanas ieradumus uz mājkopību.

Alija
Tev ir OG vai Lumi aparāts? Un kāpēc nestrādāja bikini, padusēm un sejai? Kā tas ir, tur vnk turpināja augt?

Alija

PriecigsMinka
kad es pirku, bija tikai OG. Nu es nezinu, kāpēc turpina augt. Varbūt neesmu vairs tik centīgi apstrādājusi tās vietas, jo lielākā problēma man bija kājas.

Man ir lielisks raksturs!
Vienkārši citiem ir vāji nervi.

Kukazhaa

diena
Man ir Lumia... 2018 gadaa nopirku. Pirmo pusgadulietoju ljoti regulaari katras 7-10 dienas. No sejas, paduseem, bikini viss pazuda .. tagad reiz paaris meneshos. vairaak profilaktiski, kaa tieshaam vajag. Reizeem izlien kads vientulsh mats. Kaajaam .. man kaajas aatri bruunas, tad vairs nedarbojas efekts. bet princpaa noeeju reiz menesii ar braun epilatoru, un bik ar foroepilatoru a virsu. ir stipri, stipri, stipri labaak... greeks zheeloties. saliidzinot pirms gadiem 5 un tagad.. Principaa varu jebkuraa mirklii vilkt shortus, iet uz spa, vilkt topus un celt rokas augshaa utt... jau gadus 3-4 taa. pirmajaa pusgadaa, gadaa sanaak visvairaak ieguldiit laiku. Un neticiet tai reklaamai, ka 4 reizes ar divnedeeljstarpiibu un buus gluda aada uz atlikusho muuzhu tas ir ljoti individuaali. Atkariigi no aadas, matu augshanas aatruma, biezuma, hormoniem, gheneetikas un kaa tik veel ne.

Man nedarbojaas tas ka katras 2 nedeeljas. Stipri pa retu. saakumaa taa dariiju un praktiski nulle efekts. Tad saaku reiz nedeeljaa un efekts bij jau peec menesha... tad leenaam pagarinaaju atstarpes. un nedarbojas uz nosauljotu aadu. jo lielaaks kontrasts: melns uz balta jo labaak. Un jaskataas lai aada tieshaam tiira, bet kreemiem, eljainaam dushas zhelejaam utt. Manai Lumea laikam 150000 zibsgnhu... darbojas aizvien. nepirktu ar veel vairaak. ja izbeigsies, nopirkshu kautko modernaaku. Arii 1001 uzgalis, utt nav vajadziigs. It kaa ir divi, bet praktiski lietoju tiekai vienu lielo. Arii akkumulators gaumes lieta. Es to daru maajaas, vannas istabaa, kur ir kontakts. Mezhaa, teltii es to stabili nedariishu

Papildināts 18.04.2024 12:15:

Man liidziigi: ar fotoepilatoru nekaaduieaugushu matinju, iekaisumu, sarkanumu.... Un saakumaa, tas kas atauga, bij miiksts, ne ezis.

Ja mājas apstākļos domāts fotoepilators (nevis lāzeris), tad man ir pieredze. Jāiegulda milzīgs laiks, kā jau te minēja, apstrādāju daudz biežāk nekā teikts instrukcijā un pat vairākas reizes gāju pāri vienai un tai pašai vietai. Ļoti darbietilpīgs process. Man vislabāk nostrādāja uz apakšstilbiem un bikini maliņām priekšā (pilnīgi viss nav tīrs, pietiekami, lai ir pieklājīgi, bet apnika) - pārējās vietās gandrīz nekas nemainījās, iemeslu nezinu. Principā tagad vairs neapstrādāju jau kādus pāris gadus vispār, iespējams tagad sāk vairāk ataugt. Uz sejas nemēģināju, jo negribēju tur skūt un tos gaišos matiņus tāpat neņemtu. Derot tikai uz gaišas ādas un ar tumšiem matiņiem. Es teiktu, ka salonā ar lāzeri lielākas iespējas tikt vaļā. Ja tas nepalīdz, tad fotoepilators nepalīdzēs vairāk.

Man ir šāds aparāts. Varbūt kāds vēlas? Nopirku ar domu, ka darbošos mājās, bet beigās slinkums uzvarēja. Investēju naudu tomēr salona procedūrās.

Ja interesē, raksties cp.

Papildināts 23.04.2024 10:48:

Papildināts 23.04.2024 10:48:

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18440201