Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Plānveida ķeizargrieziens Jelgavas slimnīcā / RDz

TePatVien

Sveikas dāmas,

Vai kāda, kurai nesen ir bijis plānveida ķeizargrieziens Jelgavas slimnīcā vai RDz var pastāstīt, kāds ir process līz operācijas datumam?

Dzirdēju, ka Jelgavas slimnīcā ir ārstējošajai ārstei jāzvana uz slimnīcu nodaļas vadītājai un jāpiesaka paciente, vai tā ir?

Gribas saprast, kādi soļi ir jāveic, lai bez stresa viss.

femmefatale

TePatVien
Rdz ir tā, ka ja Tava dr. saskata indikācijas ķeizaram, nenozīmē, ka indikācijas saskatīs arī dzemdību nama speciālisti. Pie daudzām šķietamām indikācijām Rdz liek dzemdēt pašai. Vispareizāk būtu ja perspektīvā ir dzemdības RDz, tad pierakstīties pie ambulatorās nodaļas vadītājas Sniedzes Krūmiņas uz konsultāciju par dzemdību atrisinājumu, līdzi ņemot uzraugošās gino nosūtījumu/ izrakstu un tad Tev tiks noteikts dzemdību atrisināšanas datums.

femmefatale
Paldies par informāciju. Es pat būtu gatava pati dzemdēt, ja vien man pateiks, ka neatstiepšu kājas to darot.

femmefatale

TePatVien
Ui sorry, nedaleca uzreiz, Tev plānojas maksas ķeizars cik saprotu. Nu būtu svētīgi ja Tava gino pačekotu kad Dzemdību iestādē labāka maiņa strādā tad arī iet uz ķeizaru, bet tikuntā svētīgi ir pašai pirms ķeizara aizbraukt, iepazīties un visu izrunāt.

Atstiept kājas var pie jebkura dzemdību atrisinājuma. Jo nekad, absolūti nekad tā līdz galam nevar prognozēt kā viss izvērtīsies.

femmefatale
Nē, nē bezmaksas, man ir neizskaidrojama sirds aritmija, rekomendācija no kardiologa, jo nevar zināt, vai sirds izturēs pašai dzemdējot no spiešanas, tādēļ vēlams būtu vienkārši izņemt, lai nav slodze.

Iepriekšējā dienā ierodas nodaļā (var kopā ar vīru, ja brīvas ģimenes istabiņas). Ir parastās ģimenes istabas par 32eur un ir lux istabas par 47eur (lielāka platība+ ledusskapis, mikroviļņu krāsns, skapis). Ēšana abiem iekļauta cenā.

Nākošajā rītā ap 7.30 jāiet pie medmāsām. Uzvelk kompresijas zeķes (man bij garās, pati nevarēju "uzstīvēt". Ievieto sistēmu, ieliek katetru un ved uz operāciju zāli (6 stāvs). Kad mazais izņemts, var sarunāt, ka uzreiz viņam izveido kontaktu: āda-āda. (Uz vīra plikas miesas uzliek mazo plikiņu, kamēr mammu šuj un atved).

Pēc operācijas mammu ved atpakaļ uz novērošanas istabiņu, kur jāpavada pirmā nakts. Vīram ļāva arī pie manis tur palikt. Pēcoperācijas istabā ik pa laikam izmēra asinsspiedienu, pulsu, vajadzīvas gadījumā papildus atsāpinošas zāles iepilina. Tajā pašā dienā var celties, mēģināt staigāt un ņemt katetru ārā. Es gan izvēlējos katetru paturēt arī pirmo nakti, lai nemocītos, ejot uz wc naktī. Bērnu māsas arī nāk mazo apraudzīt, palīdzēt ar krūts barošanu.

Nākošajā rīta var iet uz savu ģimenes istabiņu.

Man ir palikušas vislabākās atsauksmes par Jelgavas Dzemdību nodaļu. Visus uzvārdus pat nespēju piefiksēt, bet kopumā mums nāca apraudzīt un komunicēt vismaz 10 dažādas māsiņas/vecmātes/ārsti.

Ķeizaru taisīja Šušpanova ar Slobodjanu. Rēta ideāla, gluda. Sadzīst ātri.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18440219