Te atkal es par īrniekiem.

ateni

Slēdza ateni.
ateni

Labvakar.

Jau rakstīju, ka mana foršā īrniece iet prom, jo onka atstājis dzīvokli savu viņai. Viss mums sarunāts-kas, kur un kad. Tur viss labi ir.

Ieliku sludinājumu, ka izīrēju kārtīgiem cilvēkiem 2 istabu dzīvokli un visus noteikumus.

Atsaucība priekš Latgales pilsēteles ir ok.

Atsaucās jaunas ģimenes ar bērniem, kuri ir precēts pāris.

Atsaucās jauna sieviete ar draugu. Nav precējušies.

Atsaucās vīrietis, kurš vēlas dzīvot ar draudzeni, kurai ir 2 savi bērni. ( pats iet jūrā, 8 ned. jūrā un 8.ned. mājās). Nav precējušies.

Lūk, šāda kolorīta publika man ir.

Kam dot priekšroku? Es protams nelūdzu Jums to izdarīt, bet jautāju padomu, kam Jūs dotu priekšroku?

Nav man diskriminācijas ne pret valodu, ne pret bērnu skaitu, bet, ja loģiski padomā- mazi bērni ir mazi bērni, viņi zīmēs līmēs utt.

Neprecēts pāris, kas grib padzīvot kopā.....bet kurš uzņemsies līguma saistības? Ja sāks lpēsties savā starpā.

Jūrnieks būs jūrā ( sarunā un sarakstē ļoti patika pieeja visam), bet jauna sieviete grozīsies pa mājām ar bērniem un necels klausuli, kā dara to jau šobrīd.

protams, laiks vēl ir, vēl likšu sskā sludinājumu, bet kam Jūs dotu priekšroku?

Veiksme no sirds palīdz tiem, kam piemīt veselais saprāts. /Eiripīds/

Ar bērniem ir visgrūtāk pārvākties, tāpēc būs ilgtermiņa klienti. Ja vien bērnu skaits atbilst platībai un telpām. Citādi būs tā, ka gribēs meklēt ko lielāku.

Es vispār īrētu tikai pazīstamiem - t.i. cilvēkiem, par kuriem kko zinu, ir kāds kopīgs paziņa.

ateni

Ceturtdien
Piekrītu. Taču radiem ir savi mitekļi. Un paziņas ir dažādi- nav darba, nav ienākumu, ir dzerstelēšanās, tādi paziņas jau saknē atkrīt.

Šie, visi oretendenti ir gatavi samaksāt gan par pirmo un pēdējo mēnesi, gan depozītu, gan piekrīt slēgt īres līgumu. Neslēgšu līgumu ilgāk, kā uz gadu, ja viss būs ok, tad pagarināsim, tā nav problēma. Jo ziemas rēķini mūs pārsteidz nesagatavotus katru gadu.

Bērnu skaits precētajam pārim ir 2 un tai jūrnieka draudzenei arī 2 bērni. Tikai atšķirība ir vecumā. Pirmajam pārim vecāki bērni, bet otrajam mazi vēl.

tas precētais pāris ir nopircis māju, kura tiks remontēta, restaurēta utt, viņi teica, ka 2-3 gadi noteikti vēlas īrēt, lai vispār ir kāds jums virs galvas.

ateni
Kā jau pareizi esi sapratusi ar katru no šīm grupām var būt savas problēmas. Manā, ilggadēja izīrētāja praksē, vismazāk problēmu ir bijušas ar ģimenēm ar bērniem.

Jā, it kā ir priekšstats, ka bērni lauž, plēš un bojā. Bet neviens bērns, kas manā dzīvoklī bijis, neko nav sabojājis. Postījumi nākuši tikai no pieaugušajiem. Un ģimenes tomēr ir tāds nopietnāks veidojums. Cilvēki nopietnāk attiecas pret dzīvi, rūpīgāk pārdomā, kur, ko, kā...

Man visgrūtāk gājis ar jaunām meitenēm, kas no pirmā skata liekas labs variants- tusiņi, norautas stangas, kas tik tur nebija...Tagad dzīvo jauni puiši- super īrnieki, kārtīgi, strādā, mierīgi dzīvo.

Neviens bērns nav sazīmējis izīrētajā dzīvoklī nevienu mēbeli vai sienu. Dzīvoklis tik jaunu remontu, ka par to ļoti jāsatraucās? noskaidrotu, kur bērnu ģimenes tagad dzīvo, ja pēkšņi grib īrēt. Un, ja neprecētajam bezbērnu pārim ir vismaz 30 gadu- tas arī būtu saraksta augšgalā, kam izīrēt.

ateni

vigija
Piekrītu. Manā listes augšgalā ir tā ģimene, kura ir, kā precēts pāris, kuriem ir 2 bērni-10 un 3 gadiņi. Abiem ir stabils darbs un tā māja nopirkta, kuru remontēs, restaurēs utt.

Otrā vietā ir sieviete ar draugu, viņai 24 gadi, jauna vēl, bet esam tikušās kādreiz citos jautājumos.

Tad vēl viens bezbērnu pāris ir 3 vietā.

Pārējās vietss manā listē ir zem liela ? zīmes.

Papildināts 11.04.2024 11:45:

kolizejs
Nu nav tas remonts tik jauns, bet mēbeles gan jaunas sapirkusi esmu.

Tā ir Latgale, kur īres maksa ir visai pieticīga, tāpēc pieļauju mājokļa un iedzīves nolietojumu saprāta robežās, nevis sačurātas gultas un ar selgas cepumiem apķepušas. ( To saku, jo esmu redzējusi citiem, kur mazi bērni ir).

Neslēpšu, ka paskatījos FB īrēt gribētājus- Jauna sieviete salikusi bērnu bildes ar netīru apgērbu, kurš gadiem nav mazgāts. Netīrs var būt tad, kad mazulis nokritis vai aplējies ar kādu kefīru vai jogurtu, bet tur bildes tādas, ka tas apģērbs bērna ķemenim jau klāt pieaudzis. Tādus īrniekus nevēlos.

Ja ir izvēle, labāk izvēlos draugu pāri, paskatātos iekš Fb, ir priekštats.

Nesen izlasīju Swedbank jurista padomus priekš izīrētājiem un viens no padomiem bija ieguglēt potenciālos īrniekus un krāpnieku sarakstā paskatīties.

Man viens tāds frukst bija, vairāk nevēlos.

Es dotu tam kas pirmais atnesīs naudu iemaksai.

Tas ka atsaucas neko īsti nenozīmē.

ateni

apsnigs
Visi īrēt gribētāji ar iemaksu ir iepazinušies un ir gatavi samaksat uzreiz. ( Jūrnieks gatavs par pusgadu uz priekšu samaksāt, bet viņa meitene ar saviem bērniem ir tā ar netīro apģērbu iekš FB un neatbild uz zvaniem un neatzvana, tāds pāris diemžēl netiks izskatīts, jo ko man dod foršs vīrietis, kas atrodas Atlantijas okeāna vidū?).

ateni
Tāda sajūta, ka tu tos írniekus testē tá ká uz precībām.

Manuprāt,kaut kā augstprātígi izklausās dēļ dzīvokļa faktiskā stāvokļa un reģiona.

Galvenais, saņem drošības naudu un sataisi adekvāti labu apdrošināšanu dzīvoklim. Bet írniekus likt uz melu detektora un provizoriski pētīt viņu dzīves scenārijus nudien ir lieki.

Táda ñemtne, it kā runā būtu par debesskrāpi Ņujorkā .

Ja īrnieks ir gatavs maksāt pat par pirmajiem 6 mēnešiem, tad vispār ideāli.

Tie, kuri nopirkuši māju, kuru remontēs, arī noteikti būtu ok īrnieki, jo noteikti daudz laika pavadīs tajā mājā.

malacis

Domāju, mums vajadzētu palīdzēt autorei ar nākošo topiku virsrakstiem.

Īrnieki. Check

Te atkal es par īrniekiem. Check

Ilgais ceļš ar īrniekiem

Vecā īrnieka mistērija

Fotogrāfija ar īrnieku un mežakuili

Es visu atceros, īrniek !

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18440223