Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Teipi sejai

neroli

Jautājums tām, kuras nodarbojas ar sejas teipošanu estētiskos nolūkos - kuru brendu teipus jūs izmantojat? Kad man beidzās KT teips, iegādājos Nasara, kas liekas briesmīgs - smags, neērts, kā maska uz sejas. KT likās vieglāks, plānāks un gandrīz nejūtams, taču citreiz KT neturās tik stipri uz ādas.

Pašlaik meklēju ideālo variantu, kas labi turētos uz ādas un būtu viegs un nejūams.

Vai jūti uzlabojumus no teipiem? Man pirmajā brīdī likās labi un tad grumbiņas kļuva izteitkākas.Pārtraucu.

Es teipus izmantoju pēc masāžas un manuālā tehnikām, lai nostiprinātu efektu, kā arī lai naktī atslābinātu muskuļus un nerauktu pieri. Šim mērķim man teips palīdz. Bet nekādu lielo wow efektu no teipiem negaidu.

Kuras firmas teipus izmantoji?

Es pirku Mēness aptiekā pieejamos. Bet tie nebija speciāli sejai domātie. Likās ok.

neroli
Pinotape sport. Viegla, zīdaina struktūra un ideāla saķere.

Papildināts 12.04.2024 23:31:

neroli
Taču Taviem mērķiem un meitenēm, kas īsti nepārzina teipu klāšanas smalkumus (un tādējādi tiešām var iegūt pretēju gaidītajam efektu), drīzāk ieteiktu pamēģināt šādus teipu režģīšus.

Var uzklāt (neko nestaipot) uz problemātiskās vietas, vai ar šo režģīšu īpašo tehniku - satver teipu ar pinceti un lēni pārvieto virs sejas. Kur teips sliegsies lipt - tur tam tātad arī īstā vieta Pavisam nopietni.

Papildināts 12.04.2024 23:36:

Pinotape Beauty - pamanīju pino jauno produktu. Ar šo neesmu darbojusies, taču arī būtu jābūt profesionāli labi izstrādātam.

Paldies par ieteikumu! Pamēģināju Pinotape sport, tiešām ļoti patīkami. Plāni ar zīdainu stuktūru, labi turas pie ādas, nav smagi uz sejas. Patīkamāki nekā KT teips. krāsu izvēle arī priecē!

neroli
Es teipus izmantoju pēc masāžas un manuālā tehnikām, lai nostiprinātu efektu, kā arī lai naktī atslābinātu muskuļus un nerauktu pieri. Šim mērķim man teips palīdz.
Saki, lūdzu, kur mācījies masāžu, manuālās tehnikas un teipošanu?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18440235