NI Kanāriju salās

Diablero

Slēdza NobodyIsPerfect.

Ļoti ceru uz atsaucību, pieredze jo īpaši, bet viedokļi arī interesē. Līdzīgu tēmu ielikšu arī pie "Valstis un pilsētas", liekas tur daudzi komentē.
Es zinu cenas tur šobrīd, bet reāli bez kredīta varētu nopirkt pēc 3-4gadiem (man būs 40). Pirktu dzīvošanai, jo esmu bijusi un viss patiktu, bet ne īrēt. Par darbu- droši vien Online nopietens variants būs vajadzīgs, jo uz vietējiem darbiem īsti neceru. Varbūt jau var nopelnīt pārtikai, bet nu mērķis tā kā nebūtu par "vēdera tiesu" strādāt.
Lasu, ka cilvēki pērk daudz kur: Turcija, Bulgārija, Kipra (nezinu kura no abām daļām), Horvātija utt. Bet es gribu Kanāriju salās

Papildināts 19.04.2024 17:22:

Grūti no mobas rakstīt.
Lasīju par nodokļiem, tas derētu, neatkarīgi vai tur dzīvotu vai nē (būtu kāds no ģimenes, kas tur tāpat uzturētos).
Jautājums par kredītiem- ja NĪ maksā 120 000€, tad ir iespēja paņemt kredītu, ja man pašai 70-80% no pamatsummas ir?
Interesē jebkas par šo tēmu.

Papildināts 19.04.2024 17:25:

Kanāriju salu iedzīvotāju viedoklis, pat to, kuri tur nedomā NĪ pirkt, laipni lūdzu izteikties.

P.S. Citu ieķīlājamu īpašumu nav.

Tulip

Daudziem pazīstamiem tur ir īpašumi, tie gan ir b&b lielākoties, kad sev interesējos, kredīta opcija nerezidentiem nepastāvēja, vai nu pērc maksājot uzreiz, vai nepērc.

Tulip
Pazīstamie ir cilvēki parastie? Vai neparastie (kuri var nopirkt jebkur un jebko). Es Nr1.
Tu pati NĪ meklēji tur esot, vai netā, vai dažādi?
Darbi Online vai tur? Vai vēl 3.variants? Vai Kanāriju salas kā 2.mājas (tipa atpūta, tik biežāk, kā 2-4nedēļas gadā)?

Papildināts 20.04.2024 16:16:

Par cenu diapazonu NĪ neko nejautāšu, bet ļoti gribētu dzirdēt... It sevišķi, ja cilvēku kategorija Nr1 kā es.

Papildināts 20.04.2024 16:18:

Izmaksas/nodokļi utt., kad jau NĪ nopirkts, ar ko gadā rēķināties. Es nedomāju patērēto ūdeni, elektrību, bet valsts.
Un internets? Esmu tur bijusi tikai viesnīcās.

Papildināts 20.04.2024 16:26:

Un kāpēc NĪ tieši tur cilvēki ir pirkuši? Var it kā daudz kur.
Es gribu tieši tur: klimats, vieta, sala pie Āfrikas + EU vienlaicīgi, reāls attālums, ja vajag uz/no kontinenta, varētu summu atļauties.
Tur ir iespēja vismaz daļu naudas maksāt skaidrā?

Man viens pazīstams pāris plānoja, bet pārdomāja pēc tam, kad papētīja riskus saistībā ar dabas katastrofām. Abi IT jomā strādā, domā attālināti strādāt, tagad pēta Āziju.

Li
Saprotu. Man jau arī vēl 3gadi stabili pārdomām.
Un kur Āzijā? Esmu dzīvojusi Taizemē, Bangkoka nepatika; tālu un dārgi būtu uz EU; ja Online darbs (nav vēl, bet būtu obligāts nosacījums, dzīvojot ne EU), tad nets ļoti svarīgs.

Papildināts 20.04.2024 21:21:

EU doma sakrāt naudu NĪ, saites nesaraut vairāku iemeslu dēļ, bet turpmāko mūža daļu dzīvot gan nē. Īrēt "paradīzē" arī nenopietni, dzīvot savā gribu.

Papildināts 20.04.2024 21:23:

Ne-EU vēl NĪ nosacījumi baida... bijusi esmu gandrīz visur, dzīvojusi daudz kur, bet viss tā kā pa pusjokam, jo nekur nav NĪ

Heh, tieši uzdūros rakstam par protestiem. Jā, tie vairāk ir par tūristiem kā tādiem, bet nu gan jau līzīgas domas arī par NĪ izpircējiem no ārvalstīm.

https://www.tvnet.lv/8005030/kanariju-salas-notiek-plasi-protesti-pret-parmerigu-turismu

NobodyIsPerfect

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18440325