Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

kur nopirkt lētāk ārstniecisko kosmētiku?

sinlivenial

sinlivenial

Sveiki!

Varbūt kāds var padalīties, kur var lētāk iegādāties La Roche-Posay produkciju? (ārzemju internetveikalos???)
Interesē konkrēts produkts no šīs firmas -Toleriane Dermallergo fluīds 40 ml. Tieši šo ieteica dermatologs, mūsu internetaptieku cenas ir 25 - 35 eur par 40 ml produkta, kas ir dārgi par mazu daudzumu. Varbūt kāds var padalīties, kur var dabūt lētāk? Lētākais piedāvājums, ko es atradu mūsu aptiekās, ir 22 eur
paldies!

sinlivenial
Nezinu, vai kur būs īpaši lētāk. UK tās maksā 23 mārciņas.

No īpaši zemu cenu mājaslapām neko nepérku, - nav droši un var būt krāpnieciski. Kosmētika vispār cenšos pirkt tikai no paša ražotāja mājaslapas.

Marquise

sinlivenial
Ker vien ciet to aptiekas piedavajumu par 22 euro, kamer vel ir

Papildināts 19.04.2024 22:00:

https://www.cultbeauty.com/la-roche-posay-toleriane-dermallergo-fluid-40ml/12932545.html
cultbeauty drusku dargak

Papildināts 19.04.2024 22:01:

Latvija visletak radas Ksenukai un 1a

Papildināts 19.04.2024 22:02:

Papildināts 19.04.2024 22:06:

https://glamssecret.com/en/la-roche-posay-toleriane-dermallergo-fluide-daily-repair-fluid-moisturiser-40ml.html
Nu te visletak atradu, bet jaskatas, cik piegade. Jadarbina google. Bet, ja arsta parakstitie lidzekli ir par dargu, tad japrasa vai nav kas letaks ari.

Fake it till You make it!!!

Tulip

E-Mēness aptiekā, kad ir akcijas, kas summējas līdz -60% ir ļoti izdevīgi. Tagad ir tik -40% un interesējošais maksā 19 ar kaut ko. Arī nav slikti manuprāt.

Es parasti tādas lietas pērku, kad internetaptiekās ir lielās atlaides vismaz 40%. Cik esmu skatījusies, mēnessaptieka visizdevīgākā.

Es neieteiktu jums pirkt ļoti lētus produkciju. parasti tas ir viltojums vai produkts ir bojāts. Es neieteiktu jums pirkt ļoti lētus produktus. Parasti tas ir viltojums vai produkts ir bojāts.maksimālā starpība var būt 1-2 eiro, ne vairāk

Miegalacis

Emenessaptieka vai benu internetveikalā atlaides uz maiņām, kur izdevīgāk interesējošais, tur arī sūtu. Vēl var paskatīties euroaptieka, bet pēdējā laikā man visizdevīgāk sanāk iepriekš minētajos. Agrāk pasūtīju no cocooncenter bet tad jābūt lielam pasūtījumam, lai atmaksātos, un kaut kad nesen biju iegājusi un man interesējošais vai nu maksāja apmēram tik pat vai tik minimāli lētāk, ka neatmaksājas par piegādi maksāt. 22 eiro man liekas laba cena tam zīmolam.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18440327