Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Mākslas vingrošana bez priekšzināšanām bērniem

Bite33

Bite33

Sveiki! Interese vai Rīgā kaut kur notiek mākslas vingrošanas nodarbības Latviešu valodā? Bez priekšzzināsanām, 5 gadus vecai meitenei.

Notiek jau visādos rajonos. 5gadīgu visur arī ņem bez priekšzināšanām, bet vai gluži tīri latviski, nez. Lai gan situācija ir uzlabojusies, jāatzīst. Precīzē, kurš rajons vairāk interesē.

Bite33

Mēs esam Ķengaragā, ir laba vieta tepat ap stūri, bet tīri viss Krieviski, pasniedzējas meitenes runā it kā Latviski, bet grupās nav neviena Latviešu bērna, cerēju, ka būs vismaz kāds. Un nu ne tieši, bet lika noprast, ka nav ērti tā strādāt, vienam tulkojot. Un manējā neko nesaprot Krieviski, bail, ka attieksme būs līdz ar to citāda pret viņu, ja jau sākumā uz izmēģinājuma nodarbību ir tā, ka nevisai tā izturēšanās. Gluži uz Imantu vai Mārupi negribas braukt.

Bite33
būtībā pret šo būtu jācīnās. Lielas cerības uz to, ka citur būs latviešu bērni, es neliktu. Principā 95% ir krievu meitenes, nedomāju, ka tagad kas mainījies. Cita lieta, ka trenerēm IR jārunā ar tavu bērnu latviski. Es tevi ļoti saprotu, manai meitai iesākumā tas bija milzīgs stresa faktors- nesaprotamā valoda, plus pacelta balss ( no tā nevar izvairīties lielā zālē, bērnu barā). Un nupat jau bija paliels skandāls par latviešu valodas nezināšanu vienai no populārāko klubu trenerēm. Tā kā- ja ir tuvu pie mājas, nemetiet plinti krūmos, runā ar trenerēm, lai tik tulko.

Latviskāka vide varētu būt pie treneres Ziepniekkalnā, Āgenskalnā arī ir latviski runājošas treneres. Ogre jau tev nederēs :-)

Bite33

Kārļa mamma
Padalies ar kontaktiem gan Āgenskalnā, gan Ogrē, esmu gandrīz Rumbulā, nav tik traki. Bet Āgenskalns arī ir variants! Ja ne šeit, cāļpastu atsūti, paldies

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18440355