Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Kā nopirkt dzīvokli, pārdodot esošo?

Easttown

Saprotu, ka te iedzīvoties neizdosies. Vieta ir pluss, bet konkrētais dzīvoklis ļoti neērts. Jāmeklē cits.

Bet neskaidrs ir rīcības plāns. Kā varu nopirkt citu, kamēr šis nav pārdots? Jau šo knapi paspēju noķert, bonuss bija, ka man nevajadzēja kredītu. Pārdevēji ieinteresēti uz ātrāku risinājumu.

Izdevīgāk būtu vispirms šo pārdot, tikmēr īrēt, bet tikpat kabi var nākties meklēt gadiem. Un ar visu iedzīvi paunoties pa īrēto...

Vai laicīgi pieteikt kredītu, ieķīlājot esošo? Bet atkal jau, saprotu, ka priekšroka kā pircējam man nebūs, ja cits pirks bez kredīta.

Kā tas parasti notiek?

Dzeltenacielava

Esošo pārdot būs praktiski neiespējami, ja vien nav izcila vieta vai 40% vērtējuma. Ieliec sludinājumu ar šobrīd vēlamo cenu un paskaties. Interese būs 0. Pirms pārdošanas nopirkt citu - paliksiet ar 2 gab.

Kāpēc neiespējami? Tagad nepērk? Vieta laba, dzīvoklis kopumā arī ok.

Dzeltenacielava

Pamēģiniet vnk ielikt sludinājumu tad redzēsiet, kas notiek.

Astoņmizu zobgrauzis

Kāpēc meklēt gadiem? vai ir padomā kas ļoti specifisks - vietas, veida ziņā?

manuprāt, ja sākumā apzina pareizi savas kredītiespējas un jaunās dzīvesvietas veidā nemeklē kaut kādu vienradzi, ir iespējams saskaņot. Tev turklāt nav šobrīd maksājama kredīta, kas ir vispār lieliski. Var aizņemties pēc pilnas programmas un, tiklīdz pārdod esošo, nomaksāt kredītu ātrāk.

Es tagad pārdodu dzīvokli, padomjlaika "specprojektā". Interese bija pat liela, atradās arī reāls pircējs. Man interesējošā citā pilsētā skatos, kas notiek sludinājumos, kustība ir, nav tā, ka visi sludinājumi karājas un nepazūd.

Canta tu conmigo si quieres conmigo canta

Nezinot, kurā vietā dzīvoklis būs grūti ko ieteikt. Ja Rīgā un cena pieņemama gan jau pircējs atradīsies. Mazpilsēās un laukos būs grūtāk.

Rīgā, labā rajonā. Vidējās klases dzīvoklis. Skatos, ss.lv tagad sludinājumi tikai par maksu, bet joka pēc varētu ielikt sludinājumu, patiešām.

Dzeltenacielava
Esošo pārdot būs praktiski neiespējami,
Kādēļ neiespējami? Ja būs adekvāta cena, aizies dienas laikā. Ja grib nez kādas iedomu summas par baisu midzeni, tad gan būs neiespējami.

Easttown
Ieliec bezmaksas- kaut vai tajā pašā feisbukā un paskaties reakciju.

Rīgā, labā rajonā. Vidējās klases dzīvoklis.
Tādu pārdot ir elementāri.

Ja kāds apgalvo, ka Rīgā nevar pārdot dzīvokli, lūdzu, ielieciet kaut vienu saiti uz ss.lv ar dzīvokli, kādu nevar pārdot.

Realitāte - Rīgā var diezgan vienkārši pārdot praktiski jebkuru dzīvokli.

Es domāju, ka pārdot nevajadzētu būt problēmām. Grūtāk būs nopirkt.

Astoņmizu zobgrauzis

Šo meklēju 3 gadus, jo gribēju konkrētā vietā un lai nav "midzenis", bet pietiek ar kosmētisko.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18440383