Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Kā nopirkt dzīvokli, pārdodot esošo?

Easttown

Easttown
3 gadus meklēji ideālo dzīvokli, nopirki un pēc brīža saprati, ka nav tas? Ja Tu 3 gadus meklē dzīvokli, jo der tikai kaut kāds viens speciālais uz pareizās ielas un ar pareizo durvju krāsu, tad problēma vispirms jāmeklē citur un jāsamazina nepamatotas/neracionālas vēlmes.

Par pašu pirkšanu - nu vienkārši. Ja Tev finanses atļauj paņemt hipotekāro kredītu jaunam dzīvoklim - atrodi un nopērc. Ja hipotekārajam nesanāk, tad ir jāpārdod esošais, jāievācas īrētā dzīvoklī vai pie radiem/draugiem un jāpērk jauns.

1. Dzīvo un pārdod.

2. Tad kad pircējs samaksā - izvācies uz viesnīcu vai kādu īrējamu ūķi pa min cenu.

3. Meklē kur pirkt jau tagad un samaksu velc garumā. Vēlams 4 variantus.

4. Dabūsi naudu īrē ūķi un centies ko nopirkt.

Ja neizdodas atrast 4 variantus kas patīk - turpini dzīvot kur nepatīk.

Easttown
Ja tik ilgi iet dzīvokļa meklējumi, tad sāc ar to, ka sāc meklēt.

Izskatās, ka savu dzīvokli spēsi ātri pārdot.

Manuprāt, LV īpašumu tirgus nav tomēr tik saspringts,lai nebūtu iespējams sarunāt un noslēgt attiecīgu vienošanos līgumà ar potenciālo pircēju vai pārdevēju par iespēju padzīvot savā dzīvoklī noteiktu laika posmu, līdz notiek ievākšanās jaunajā.

Pērkot dzīvokli ir iespējams visādi vienoties. Mēs, kad savu nopirkām, iekšā vēl dzīvoja iepriekšējie iedzīvotāji. Viņiem tika dots laiks, izvākties, ja pareizi atceros, tie bija 3 mēneši. Tāda bija vienošanās, jo mums nebija steigas.

Indza

Izdarāms tas ir, bet tā ļoti uz šādu soli - vienlaicīgi pirkt un pārdot - neaģitētu. Vismaz pati otrreiz ne uz ko tādu neparakstītos. Ir jābūt dzežainam plānam B - kur ar visām pendelēm palikt, ja pārdošana iet kā pa diegu, kamēr pirkšanā ir aizķeršanās. Mums paveicas ar ļoti saprotošu pircēju, kurš uz īpašuma atbrīvošanu bija ar mieru pagaidīt 2 nedēļas ilgāk, kā bijām atrunājuši pirkšanas/pārdošanas līgumā. Nezinu kur liktos ar visu iedzīvi, ja cilvēks nebūt tik pretīmnākošs.

The punishment sometimes don't seem to fit the crime.

Ne es gandrīz visus savus īpašumus pirku vienlaicīgi pārdodot to, kurā dzīvoju. Ieliku sludinājumu un tirgoju īpašumu vienlaicīgi meklēju sev nākošo (man gan nav bijušas ļoti specifiskas prasības). Parasti viss tā arī salikās - uzradās gan mana īpašuma pircējs, gan es atradu sev īpašumu. Vienīgais nosacījums, ka jārēķinās ar reālo situāciju tirgū un jābūt gatavam uz darījumu tirgus cenā, bet ja ekspektācijas tam neatbilst, tad tas viss var aizvilkties uz gadiem.

3 gadus meklēji ideālo dzīvokli, nopirki un pēc brīža saprati, ka nav tas? tas?

Redz, ir nianses, kuras atklājas tikai pēc kāda laika, piem., starp logu, durvīm, balkona durvīm un ārējo sienu ielikt dīvānu. Bet izrādās, ka tikai vienā stūrī tas ir iespējams, toties vizuāli šis risinājums galīgi garām. Sīkums it kā, bet dzīvošanu ikdienā ietekmē. Pērkot bija citādi plānots, dzīvojot izrādījās viss savādāk.

Vai tiešām jumstik mazsvarīgi, kurā rajonā pirkt? Es visu mūžu vairāk vai mazāk pa centru, auto nav, man nemaz negribētos iet uz Purvciemu, Iļģuciemu vai Ķengaragu.

Papildināts 28.04.2024 14:58:

Saprotu, ka tas samazina izvēli, bet tiešām nevarētu iedzīvoties tur, kur nepatīk.

Var darīt tā - nopērc otru dzīvokli.

Tad pārdod to kurš no diviem sliktāks un nopērc trešo.

Tā pamazām uzlabo apstākļus.

Citādi var sanākt ka atradīsi citu nopirksi bet izrādīsies sliktāks.

Baibo
Redz, ir nianses, kuras atklājas tikai pēc kāda laika, piem., starp logu, durvīm, balkona durvīm un ārējo sienu ielikt dīvānu. Bet izrādās, ka tikai vienā stūrī tas ir iespējams
Varbūt labāk pirkt jaunu dīvānu, lai to izgatavo pēc vajadzīgajiem mēriem?

black sand

Nē nu tiešām izgatavot mēbeles pēc pasūtījuma konkrētajām dzīvoklim varētu būt tomēr krietni lētāk ka pārcelšanas un visādi darījuma slēgšanas izdevumi, nervi un dzīvošana uz koferiem ko nes sev lidzi pārcelšanas uz jaunu vietu kurai ir jāatbilst specifiskam prasībām. Tad drīzāk ērtāk ir pārdot veco dīvānu un pārplānot interjeru jaunajam reālijām.

Papildināts 01.05.2024 14:06:

Vēl var ieķīlāt esošo un izīrēt bet pašai pārvākties uz citu kurš liekas pievilcīgāks ja tādu atrod. Ne vienmēr ir arī tik liela steiga ka pārdevējs grib tikt vaļā un kredīta noformēšanas laiks ir tik būtisks bez tam vairums tomēr pērk uz kredīta mūsdienās nevis ar koferīti naudas

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18440383