Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Kā nopirkt dzīvokli, pārdodot esošo?

Easttown

Resnā Žurka

Ja dzīvoklis slikts, jo dīvāns neder, būtu lietderīgāk sākt ar konsultāciju pie sakarīga interjera dizainera, lai iesaka, ko un kā vislabāk salabot visām dzīvoklim, pēc iespējas mazākiem pūliņiem


black sand

Būtība ļoti daudzas lietas interjera var mainīt bez īpaši lieliem ieguldījumiem , durvju platumu, durvju veršanas pusi, durvju apmales platumu, palodzes platumu , dīvānā kāju augstumu vai roku balstu platumu, lielumu. Reizēm kaut kas tiešām nelien bet reizēm pamēģināja, ar pirmo reizi nesanāca un tad atmeta ar roku. Tāpat līdzīgi ar citam mēbelēm, reizēm nav problēma tajā ka nelien dīvāns , žurnāla galdiņš un krēsli ar ēdamgaldu bet tikai tas ka kāda no šim mēbelēm ir neatbilstoša lieluma un nomainot to pārējais lieliski nostājas savas vietas

Būtība ļoti daudzas lietas interjera var mainīt bez īpaši lieliem ieguldījumiem

Tas jau kā kuram, ir kas pat ar prieku pārbūvēsies un renovēsies, un ir kam vajag tieši tā kā iedomājušies uzreiz un bez čakariem. Iet un dzīvot.

Varbūt tas dīvāns ir antikvāra vērtība.


black sand

ecuador
Nu ja un pārvākties uz citu dzīvokli vienlaikus pārdošot esošo jau nu gan nav nemaz lielāks cakars ka nomainīt durvis, dīvānu vai palodzi . Nu vai vispār paskatīties uz to telpu ar svaigu skatu, varbūt vispār mēbeles var salikt radikāli savādāk, mainīt zonas vietām.

dezavu
var jau būt bet ja vien viss dzīvoklis nav pilns ar antikvārām vai sentimentālam vērtībām tad tomēr ticu iespējai ka telpu var pieskaņot mīļajai mēbelei lētāk ka mainīt dzīvesvietu

Manā gadījumā nav runa par dīvāniem, bet ir nianses, kas nepatīk. Skaists būtu likšanai IG, bet dzīvošanai nav labs.

AAfrika

Mēs darījām tā:

1. Sameklējām jauno dzīvokli, gājām uz banku, dabūjām kredītu, veicām pirmo iemaksu u.t.t. - ievācāmies jaunajā dzīvoklī.

2. Sākām tirgot veco dzīvokli.

Mīnusi- kādu 1/2 gadu maksājām par veco dzīvokli.

Tie, no kuriem pirkām darīja šādi:

1. Pārdeva savu dzīvokli- līgumā bija dots 1 mēnesis, lai izvāktos (jau pēc tam, kad dzīvoklis kļuva par mūsu. Reāli sanāk dzīvot svešā dzīvoklī vēl).

2. nopirka savu jauno dzīvokli un pārvācās.

Viss ir atkarīgs no tā- vai ir 1. iemaksa jaunajam dzīvoklim.

Bet es domāju, ka maksāt par savu veco dzīvokli (kamēr dzīvo jaunajā un tirgo veco) būs daudz lētāk, kā īrēt kādu svešu.

Papildināts 08.05.2024 12:01:

Jā. Ja nav 1. iemaksa var ieķīlāt esošo.

Resnā Žurka

Ja jau ir tracinošas detaļas, ko nevar izlabot, tad jā, jādomā par citu dzīvokli. Es vispirms apdkatītos, kas tagad tirgū iznāk kas patīk. Un tad jau tirgot nost, ja izskatās, ka Irākas potenciāli ņemams.

diena

Jāskatās, cik tirgū pieprasīti tie tavi dzīvokļi. Tagad īstais laiks pirkt dzīvošanai , jo daudz labu dzīvokļu.


Tagad laiks pirkt, bet ne pārdot.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18440383