Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

personalizēts treniņu plāns

Juta11

sveiki!

Vasarai tuvojoties, gribas nomest pāris liekos kg, tāpēc pieteicos sporta zālei. Esmu iesācēja un no trenažieriem izmantot sanāk tikai skrejceliņu, kāpnes un velosipēdu / airēšanas trenažieri.
Atradu, ka internetā dažādi treneri par maksu piedāvā sastādīt personalizētu gym treniņu plānu, bet piedāvājums ir tik plašs gan treneru, gan cenas ziņā, ka es ļoti apjuku. Mani interesē tieši svara samazināšana, priecātos arī par vispārīgu visa ķermeņa muskuļu trenēšanu.
Līdz ar to vēlos pajautāt - varbūt kāds šeit esošais var ieteikt labu treneri, kas sastāda tiešām kvalitatīvu treniņu plānu, kur neesat nožēlojušas naudu (jo cenas ir plašas - no 50 līdz pat 120 eur) vai pat padalīties ar kādu no treniņu plāniem? Jau iepriekš paldies

DonnaAmore
Te ir tikai uzturs, es meklēju sporta plānus

Marquise

Juta11
Svara samazinasanai, it seviski pedejiem daziem kg, tikai uztura sakartosana palidzes.. un ieteiktais edunsporto ir viens no labakajiem pakalpojumiem LV. Un, ja papeta vinas materialus, tad sadi tadi vingrojumi tur ari ir. Un man skiet, ka vina programmas ari sastada. Man pasai loti patik Kristianas Lasmanes uztura plani. To pieeju ari verts izskatit.

Ja par treninu planiem - sporta zale uz kuru ej, nav treneri pieejami? Uzruna kadu no tiem, lai sastada planu un panem pirmajam reizem individualus treninus, lai pakorige tehniku. Mani pirmie plani tiesi bija vietejas sporta zales treneres sastaditi. Tagad stradaju pec Fitness with Trisha treninu plana. Pirms tam bija Ligas Nikolajenko. Un esmu manijusi ari interneta bezmaksas gym planus pieejamus. Pagaspavasar tiesi izpildiju. Ir pilns internets ar dazadiem treneriem. Spej tik izveleties, kas uzruna.

Fake it till You make it!!!

Marquise

Es eju myfitness zālē, cik esmu papētījusi un pašā zālē redzējusi,tur tie treneri tikai iziet cauri tev pašā zālē un parāda, kā strādā paši trenažieri. Varbūt jūs varat padalīties, pēc kādiem atslēgvārdiem meklējat? Man guglējot izlec tikai super kruti plāni ar visādiem trenažieriem, bet es ne zinu, vai zālē tādi ir, kur nu vēl ar tādiem apieties - vēl salauzīšu trenažieri un kaut ko salauzīšu pati

Papildināts 14.05.2024 19:24:

Šķiet, ka esmu nokavējusi pieteikšanos pie tās Trishas. Žēl, ka visi šie treneri taisa kopīgus projektus, bet nepiedāvā atsevišķi iegādāties pašu treniņu plānu

Marquise

Juta11
Trishai noteikti pec projekta bus materialu izpardosana par samazinatu cenu. Vismaz vienmer taa ir bijis.

Papildināts 14.05.2024 22:24:

Nu tad veljovairak vajag pirmajam reizem treneri, ja esi pilniga iesaceja. Uzruna kadu no tiem zales treneriem un pajauta. Ir verts ieguldit lidzeklus, lai zinatu, kas jadara un, lai parada kaa ir pareizi, kaa jaelpo, kada ir pareiza izpildes tehnika, lai nenodaritu sev pari utt.

Papildināts 14.05.2024 22:28:

https://sacsportot.lv/trenini-sievietem/treninu-programma-sievietem/

Fake it till You make it!!!

Lapsēns

Te ir gan treniņplāni, gan uztura projekti.

Papildināts 15.05.2024 10:49:

Juta11
My fitness zālē abonimenta cenā iekļauta Gym ABC, kur parāda kā trenažieri darbojas, bet ar to, protams, nepietiek, iesākumam vari paņemt pāris individuālās nodarbības ar treneri.

Lapsēns
Paldies! Tajās maksas nodarbībās viņi arī pielāgo tos vingrojumus kaut kā vai šabloniski vnk izved cauri visiem trenažieriem? Man kaut kā nav ticības, ka pa to 1h sanāk kāds sakarīgs treniņš, knapi iesildīšanās

Juta11
Es tagad eju uz sporta zāli. Man ļoti labi der grupu treniņi ar treneri priekšgalā, kur ir ļoti labi spēka vingrinājumi. Tas gan ir Anglijā , līdz ar to neko nevaru ieteikt.

Es, protams, iesācēja, bet es pa 45 minūtēm tur esmu beigta.

Ja 1 h no vietas trenējas ar ļoti mazām atpūtas sekundēm vai minūti, tad es teiktu, ka var ļoti labi sevi nodarbināt un nosvíst, nevis tikai iesildīties. Ja pa to laiku tikai apstaigā visus trenažierus, izdomā , ká tos pielietot, un izmēģina tos - tad gan varbūt tur ir tikai iesildīšanās.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18440531