Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Būvinspekcijas paziņojums.

Phara

Sveiki. Taujāju pēc padoma.

Tātad, manā īpašumā ir dzīvoklis. Daudzdzīvokļu biedrības pārstāve ir neizturama un raksturā reti riebīga vecene. Šodien saņēmu vēstuli no būvvaldes, kur minēts, ka šī gada janvārī māja ir apsekota un konstatēti patvaļīgi remontdarbi. Būvvalde nosūtījusi viņai ierakstītu vēstuli, kuru viņa atteikusies saņemt sakot, ka ar māju viss esot kārtībā. Šī iemesla dēļ būvvalde informē visus īpašniekus, ka ja līdz 2.septembrim netiks nokārtots eksperta atzinums par veiktajiem remontdarbiem, būs sods un to maksāsim mēs - dzīvokļa īpašnieki. Būvinspekcija vel minēja, ka biedrība nav pārvaldnieku reģistrā, kas bija jānokārto līdz pagājušā gada februārim.

Kā būtu vislabāk šādā situācijā rīkoties? Rakstīt sūdzību par to, ka biedrība nav pārvaldnieku reģistrā? Kam? PTAC? Kādu iznākumu varētu paredzēt? Vai arī būvvalde pati to lietu virza tālāk, jo reāli mums sanāk, ka nav mājas pārvaldnieks.

Daudz jautājumu, jo šis ir mans pirmais dzīvoklis mūžā, nav ne jausmas kā tas darbojas likumiski. Labprāt noceltu viņu no pienākumiem, lai beidzot varam komunicēt un kaut vai tik minimāli kā rēķinā redzēt mājas bilanci vai tāmi par jebkādiem remontdarbiem, par kuriem mums ir jāmaksā.


Kļavaslapa

Ko pārējie dzīvokļu īpašnieki saka? Visnormālākais būtu iet pie oficiāla pārvaldnieka.

Nav sanācis runāt ar citiem īpašniekiem.

Jā, taču domāju kā tālāk atrisinās šī situācija? Pašiem jāierosina kāda darbība, vai arī ja jau būvinspekcija ir fiksējusi, ka nav reģistrā, tad attiecīgi arī tālāk risina?

Šī iemesla dēļ būvvalde informē visus īpašniekus, ka ja līdz 2.septembrim netiks nokārtots eksperta atzinums par veiktajiem remontdarbiem, būs sods un to maksāsim mēs - dzīvokļa īpašnieki

Tak dabūjiet eksperta atzinumu.

Piezvani būvvaldei lai iesaka kādu ekspertu.


Phara
Rakstīt sūdzību par to, ka biedrība nav pārvaldnieku reģistrā? Kam? PTAC? Kādu iznākumu varētu paredzēt?
Īpašnieki atbild par savu īpašumu. Līdz ar to jūs esat vainīgi, ka jūsu īpašumu apsaimnieko neatbilstošs uzņēmums. Drāziet to apsaimniekotāju, kāpēc viņa tajā reģistrā nav. Un informējiet, ka nomainīsiet, ja līdz x datumam nebūs sakārtoti papīri.

Pirms vērsties pie eksperta, uzziniet būvvaldes lēmuma iemeslus. To var mēģināt izdarīt https://bis.gov.lv/lv iereģistrējoties līdzīgi kā bankās vai EDS, vai taml. Tad jāiet uz "mana darba ieta", tad "Māju lietas" vai "Ekspluatācijas lietas". Tur varēut kaut kas būt . Ja nav, pajautājiet būvvaldē. Jā, un viņi var arī atbildēt, kādu tieši ekspertu vajag.

Domājams, ka ir konstatēta kāda starpsienu pārbūve vai demontāža, un tas nav ticis skaņots būvvaldē.

Bet sāciet ar apsaimniekotāja drāšanu.

Resnā Žurka

Vismaz ir zināms, kādi būvdarbi būvvaldes ieskatā ir veikti? Jautāt būvvaldei kā atbildi uz vēstuli. Pēc tā tad arī domāt un arī ar kaimiņiem vajag aprunāties

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18440533