Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Krūšu samazināšana

Subidubi

Jau sen briestu šai operācijai. Krūtis principā visa mūža garumā tikai palielinās, ko redzu katru reizi, kad pērku apakšveļu, bet lielas bija arī pamatskolas laikā - C izmērs pie toreizējiem 52 kilogramiem ķermeņa svara. Šobrīd esmu tikusi jau pie F izmēra. Ir visas komplikācijas, kas nāk kopā ar lielām krūtīm - mūžīgi savilkta spranda, muguras sāpes, sabojāta stāja, bedres plecos, izsutumi un smaka vasarā, ir arī rēlas elpošanas grūtības, naktī ļoti grūti elpot, ja guļu uz muguras, sportot grūti, viss kratās, elpot sporta laikā arī grūti, arī vizuāli ļoti nepievilcīgs paskats, masīva ķermeņa augšdaļa, drēbes piemeklēt nereāli. Vienvārdsakot, nekāda prieka no šāda dabas dāsnuma nu jau pat ginekoloģe šausminās, kā var ar tādām krūtīm vispār dzīvot, ka ar steigu jātaisa operācija. Bet šī operācija ir vājprātā dārga. Ginekoloģe ieteica Rodki, bet cena ir ap 7000 EUR un uz augšu. Vai Latvijā tiešām, tiešām valsts nefinansē šo operāciju, ja krūtis ir iemesls reālām veselības problēmām? Skatos, ka visur citur Eiropā ir valsts apmaksāta operācija, bet Latvijā tā skaitoties tikai kosmētiska vaina, kas ir vienkārši absurds. Esmu nedaudz izmisumā, ko iesākt. Varbūt kāda, kas to ir veikusi, var padalīties ar pieredzi par izmaksām, varbūt var maksāt pa daļām vai kā?

Mikka

Subidubi
laba tēma. Domāju, ja ļoti vēlies, tad arī risinājums noteikti atradīsies.

Kādreiz ar gribēju, bet kaut kā sadzīvoju ar to, kas ir. Palika sevis žēl, no vienas paziņas negatīvu atsauksmi dzirēju. Krūšu samazināšana ir ļoti sarezģīta oerācija, kā tur pēc tam būs ar muskuļu un ādas struktūru. Zemes gravitāciju neviens nav atmainījis.

Ja uzēdos virs 85kg, tad F/G , bet tas mani neatur sportot, skriet... ķermeņa apakša praktiski nemainīga. Ja sveru 65 kg (pedējo 5 gadu laikā nav izdevies līdz tiem tikt) tad DD/D... Mūžīgais sapnis tikt līdz 60 kg, labāk 57 kg... eh, tad arī krūtis būtu mazākas

Mikka
Samazinoties svaram, krūšu izmērs nekad nesamazinās manā gadījumā. Sākumā mēģināju tā, svars skaisti kusa, bet kannas paliek kā bijušas. Man ir tikai 30+, taču spogulī sev šķietu kā ome pēc ķermeņa aprisēm. Kā muciņa uz sērkociņiem, jo zem krūtīm viss slaids, taču tās nokarājas līdz vēderam un līdz ar to, izskatās, ka man uzmaukta muca uz ķermeņa.

Kas Jūsu paziņai notika ne tā ar šo operāciju? Pie kā taisīja?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18440549