Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Paldies un visu labu! Svarīgs paziņojums par forumu "Cālis.lv"

Administrācija

Administrācija

Cienījamie foruma apmeklētāji!

Ar dalītām sajūtām paziņojam, ka ir pieņemts grūts lēmums par foruma "Cālis.lv" slēgšanu no 2024. gada 19. jūlija.

Šis ir zināmas ēras gals. Esam bijuši kopā gan priekos, gan bēdās, lauzuši šķēpus gan par nejēdzīgiem, svētkos saņemtiem "kurbāžņiem", gan par valdības lēmumiem un politiku. Esam gan slavēti, gan pelti. Nevar noliegt, mums pietrūks "Cāļa" pastāvīgo lietotāju radošuma gan ikdienas ķibeļu

šķetināšanā, gan dažādu jaunvārdu domāšanā un mūsdienu folkloras radīšanā, tomēr tīmeklis ir mainījies. 23 gadu laikā, kopš "Cāļa" pirmsākumiem, izšķīlušies ļoti daudzi cālēni, daudziem no viņiem nu jau ir pašiem savi bērni, kam ir citi apstākļi, citi komunikācijas paradumi. "Delfi" un "Cāļa" ceļš tīmeklī savienojās pirms 10 gadiem – esam pateicīgi "Cāļa" kopienai par dažādām mācībām, ko guvām šajā laikā, un novērtējam kopienu, kāda tā izveidojusies.

Kāpēc mēs slēdzam forumu?

"Tiešsaistes vide ir mainījusies. Pārskatot savu stratēģiju un ilgu laiku izvērtējot dažādu komunikācijas platformu attīstību Latvijā un pasaulē, secinājām, ka esošajā formātā forums vairs nevar funkcionēt. Visā pasaulē komunikācija no forumiem pārcēlusies uz sociālajiem tīkliem. "Cāļa" foruma tehnoloģiskās pārmaiņas un turpmākā uzturēšana prasa pārāk lielas investīcijas, ko neatgūt pat ļoti ilgā laika nogrieznī," skaidro "Delfi" valdes priekšsēdētājs Konstantīns Kuzikovs.

Kas notiks tālāk?

2024. gada 19. jūlijā foruma serveri tiks izslēgti, foruma saturs un servisi – diskusijas, grupas, galerijas, blogi, Cāļpasts – vairs nebūs pieejami.Foruma administrācija pateicas par foruma lietotāju atbalstu un uzticību visu šo gadu gaitā. Paldies, ka kopā esam bijuši daļa no kāda liela stāsta!

Bet nepazūdam!

Kaut arī "Cāļa forums" tiek slēgts, jūs joprojām varat ar mums sazināties, izmantojot epastu info@calis.lv, kā arī "Facebook".Ar cieņuForuma "Cālis" komanda


esenif

Tā kā forumā ļoti daudz apkopota vērtīga informāciju, kuru būtu noderīgi saglabāt, vēlējos jautāt, vai būtu iespējams atjaunot drukāšanas pogu, kas ļautu saglabāt interesējošo tēmu vienlaidus bez atsevišķu lapu kopēšanas.


О нас думают плохо лишь те, кто хуже нас,  а те, кто лучше нас, им просто не до нас. /Омар Хайям/
rojs2

Drukasanas logu butu labi!


Bet nepārsteidzies draugs! Pēc kārtas stāsti man, kā viņi bojā gājuši! Prieks divkāršs būs, ja dzirdēšu, ka drausmā nāvē miruši. /Mēdeja/
Tulip

Pievienojos


rojs2

baidos, ka cāļa galvenajiem adminiem pie kājas mūsu vēlmes....


Bet nepārsteidzies draugs! Pēc kārtas stāsti man, kā viņi bojā gājuši! Prieks divkāršs būs, ja dzirdēšu, ka drausmā nāvē miruši. /Mēdeja/
ingulle

vai būtu iespējams atjaunot drukāšanas pogu, kas ļautu saglabāt interesējošo tēmu vienlaidus bez atsevišķu lapu kopēšanas.
Zemāk citā tēmā ir atbildēts, ka var Izdrukāt sarunu- vai var? (Forumi): Cālis.lv – Pirmais Latvijas Ģimenes Portāls (delfi.lv)

Adrešu laukā vārdu /tema/ aizstāj ar vārdu /drukāt/ un nodzēš beigās esošo lappuses skaitli.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18440949