Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Vai tiešām laidīsim nebūtībā?

Evdokija

Evdokija

Šeit taču ir kāda IT gudrā? Ko darām? Nevar šo visu palaist nebūtībā! Es no tām lietām maz saprotu, bet esmu gatava palīdzēt kā nu var, ja vien var!

Es varu tikai atbalsta grupā būt. IT nav mana sfēra

Zamioculcas

Es varu apsolīt, reiz pa reizei iečāpot jaunajā vietnē, ja jums izdosies Varbūt pat par maksu, nelielu, pirkt abo.

Evdokija

Varbūt kāda/kāds šeit saredz labu biznesa plānu? Cālim jau sen vajag normālus uzlabojumus un reanimācijas pasākumus....

Papildināts 25.06.2024 20:59:

Es par maksu arī esmu gatava nākt, bet ir ļoti būtiski lai nepazūd vecās diskusijas un grupas.

Zamioculcas

Jā, ļoti svarīga ir veselības nodaļa, manuprāt.

Bez administrācijas piekrišanas un pieejas forumam, pārmigrēt citur ir neiespējami.
Var saglabāt publiski redzamo saturu, bet bez iespējam ko papildināt. Un paliek atklāts jautājums par autortiesībām...

Sliktākajā gadījumā lēnas un daļējas kopijas ir atrodamas Webarchive utml. vietnēs...

Tulip

Hmmmz
Nu, bet, ja administrācija gatava dzēst, varbūt ir gatava uzdāvināt? Parcelt publisko daļu jau nav nekas tāds.

Papildināts 25.06.2024 21:14:

Evdokija
Zin cik tādi uzlabojumi var maksāt? Es neuzņemtos

Četri vēji

Kā sens Cāļa satura veidotājs (mana sadaļa bija Bērni Agneses laikos) teikšu, ka nekāda migrēšana, visticamāk, nesanāks, pat, ja Delfi to pieļautu. Cālis tika taisīts uz ļoti specifiska pamata (Typo3), ko nezinu, vai kāds mūsdienās šeit vispār lieto. Tā kā iesaku par šo versiju nesafanoties.

Četri vēji iet pa lauku / Četri vēji manī mīt / Vēja slota mūžu slauka / Nevar vējus saslaucīt

Evdokija

Tieši tā! Ja gatavi dzēst, tad lai nesēž kā suns uz siena kaudzes un uzdāvina.

Par pārējām izmaksām nemāku spriest, jo tajā jomā esmu tik pat gudra, kā ēzelis.

Papildināts 25.06.2024 21:21:

Ja nekā un neko, tad aicinu vismaz visu ļaut lietot ilgāk. Bez diskusiju veidošanas un komentēšanas opcijām!

Zamioculcas
Tieši tā. Veselības sadaļā ir apkopota nenovērtējam info un pieredzes stāsti... atbalsta grupās par cīņu ar VD, alkoholu, tuvinieku aprūpi utml.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18441041