Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Kosmosa viesi. Fantastisks stāsts.

Raimonds1

Kosmosa viesi. Fantastisks stāsts.
Notika iknedēļas lielā kosmosa aģentūras sanāksme. Lidojuma inženieris Džerijs Pētersons bija noguris. Uz Mēnesi nogādājamo kravu apjoms nesakrita. Faktiskā aprēķinātā kravnesība atbilda kosmosa kuģa iespējām, bet to sastāvdaļas neatbilda. Gatavošanās Mēness apmeklējumam tuvojās noslēgumam, tai bija jāsākas pēc nedēļas. Bija plānota četru cilvēku ekipāža, viss nepieciešamais viņu piegādei ar pārtiku, skābekli, elpošanas gaisa reģenerācijas aprīkojumu, rezerves skafandriem, taču uz Mēnesi nogādājamās kravas svars tomēr nesakrita. Bija plānots ieurbties Mēness virsmā, paredzēti mēģinājumi iegūt vienkāršus būvmateriālus no Mēness materiāliem, sastāvdaļas augsnei, materiālus Saules bateriju ražošanai, dažādu bioloģisko eksperimentu komplekti, kas nodrošinātu pārtikas augu audzēšanu. Un vēl daudz vairāk.

Tikšanās sākās. Vispirms bija ziņojumi no dažādu nodaļu vadītājiem un tad bija viņa kārta runāt.

Kādas ir atšķirības un kāds ir papildu masas rašanās pamatojums nogādāšanai uz Mēness? Un kas ir tie 3 īpašie skafandri, kas ir lielāki un smagāki nekā iepriekš aprēķināts? Vai tā vietā nevarēja transportēt dažas papildu ierīces?

No zāles pēdējās rindas piecēlās kāds vīrietis.

Viņš teica: Esmu šī projekta sabiedrisko attiecību un psiholoģijas nodaļas vadītājs.
Džerijs viņu bija redzējis jau iepriekš. Viņš nesaprata, kāpēc šis vīrs diezgan daudz laika pavadīja īpašās laboratorijās un tehniķu darbnīcās, uzdodot dažādus jautājumus, kuriem ne vienmēr bija saprotama loģika, kā šie konkrētie jautājumi varētu būt saistīti ar sabiedriskajām attiecībām un kosmonautu psiholoģiju, tie visi bija par ierīču darbību un galvenokārt par iespējamām kļūdām un muļķu drošām ierīcēm, kas atpazīst nepareizas komandas un tās neizpilda.

Tad šis vīrs nostājās auditorijas priekšā, kas sastāvēja no dažādiem cilvēkiem, kuri visi vai nu risināja tehniskus jautājumus, vadīja darbnīcas, vai arī paši devās uz Mēnesi.

Tad viņš teica: Ar jums lidos viens Moon Landing Hoaxers pārstāvis un viens Flatlander! Tātad divi papildu astronauti, viens netic, ka uz Mēness vispār var nokļūt un otrs tic plakanajai Zemei!

Zālē sākās dūkoņa kā bišu stropā! Kas tas ir! Par ko viņš runā? Kurš izdomāja tādas muļķības? Vai tas ir kaut kāds mūsdienu psiholoģijas tests?

Tad Džerijs atcerējās dīvainu notikumu, kas viņam tika stāstīts. Īstie Mēness astronauti bija apmeklējuši speciālos psiholoģijas un psihiatrijas kursus, kuros apguva dažādas psiholoģiskas zināšanas par krīzes intervenci, par situācijām, kad cilvēki iziet no maldu stāvokļa, kā viņus atbalstīt un kā pamanīt iespējamos emocionālos traucējumus. Viens no inženieriem, kurš izstrādāja skafandrus, bija teicis, ka nesaprot, kāpēc ir dažas papildu funkcijas un kāpēc tajos vispār tiek izmantotas kosmosa reaktīvās vilkmes atsevišķas ierīces ar īpašu automatizāciju, kas nosaka kosmosa kuģa lūkas atrašanos un automātiski nogādā kosmonautu kosmosa kuģī. Līdz ar to papildu masa šiem trim skafandriem!

Pagaidiet! Viņš teica un skaļi atkārtoja savas pārdomas! Vai tiešām vēlaties to darīt?
Jā! Atklājām, ka visas šīs brīvdomīgās muļķības pamatīgi degradē sabiedrisko domu! Tas jau sāk ietekmēt valsts ekonomiku, izglītību un politiku! Politiķi savā retorikā sāk atbalstīt visādas stulbības, lai tiktu ievēlēti! Tāpēc vadība domāja, ka vajadzētu nosūtīt tos, kas netic kosmosa fizikai un Mēness apmeklējumam un plakanās Zemes piekritējus kosmosā un uz Mēness, lai viņiem būtu "pierādījums" tam, kam viņi tic!

Nu tad pasakiet uzreiz kāds ir pilns komplekts šim murgam!

Labprāt! Īpaša sakaru iekārta ar lāzeru, kas pārraidīs informāciju nevis megabitos vai gigabitos sekundē, bet gan vairāku sekunžu impulsos Morzes kodā. Viņi netic kaut kādām binārajām nulles un viena signālu paketēm, kas no kosmosa kuģa uz zemi ceļo miljoniem bināro nuļļu un vieninieku sekundē! Mums ir izdevies atrast tādus, kas netic, ka cilvēki ir bijuši uz Mēness, bet zina Morzes kodu, un tūkstoši viņam līdzīgo uz Zemes varēs to pārbaudīt, paši novērojot šos garos impulsus. Turklāt viņi ik pa laikam sūtīs šādus impulsus no Zemes, uzdodot īpaši sagatavotus jautājumus, lai pārliecinātos, ka viņu dati nav ietekmēti!

Tas ir murgs!

Jā! Viņiem būs arī desmit filmiņu kameras ar dažādiem objektīviem. Katrs trešais kadrs būs uz Zemes palikušu plakanzemju un Mēness apmeklējuma noliedzēju vēstījuma attēls! Un, protams, īstu kosmonautu psiholoģiskās prasmes paredzēt emocionālās reakcijas pēctraumatiskā stresa sindroma gadījumā kosmosa viesu vidū!

Un vēl kas - šie divi viesi ir pārbaudīti, viņi tiešām tic saviem maldiem, viens uzskata, ka uz Mēness nemaz nevar tikt un attēli no kosmosa ir datorizēti un otrs tiešām uzskata, ka Zeme ir plakana! Viņi nemuļķojas, viņi tiešām tā domā!


KašķaKK - strīdēties ar sievieti var tikai tups bikšainis, jo normāls vīrietis to nedarīs, vienalga būs zaudētājspat tad, ja viņam, kas ir ļoti retos gadījumos, būs taisnība.

tema/18219142-strideties-ar-sievieti-vai-vajag-un-ka-to-darit/  18.10.2014


Ir ļaudis, kas netic, ka amerikāņi jebkad ir bijuši uz Mēness. Tad ir tādi, kas uzskata, ka, ja jau varēja tad, ko tad nelido tagad. Tad ir arī plakanās zemes piekritēji.
https://en.wikipedia.org/wiki/Moon_landing_conspiracy_theories
https://en.wikipedia.org/wiki/Modern_flat_Earth_beliefs

Pie tam viņiem ir ļoti interesanti uzskati par fiziku un pārējām dabaszinātnēm. Attēli no kosmosa teleskopiem vispār neesot īsti, tos taisot ar datoru. CGI - computer generated images. Reaktīvā kustība un līdz ar to raķešu kustība vakuumā neesot iespējama, jo izplūdes gāzēm neesot pret ko atspiesties, nav atmosfēras, tikai 16 atomi uz kubikmetru. Ūdens uz apaļas Zemes, kura ar milzīgu ātrumu rotē ap savu asi un kustas kosmosā, vispār nevarot noturēties. Un vēl steriem visādu muļķību.Oponenti tiek apsaukāti par globeriem, globīšiem, NASA pakalpiņiem utt. Sviests.
Pat Tramps nesakot skaļi, bet būtībā jau zinot gan, ka nekādi kosmonauti uz Mēness nav bijuši. Liek visādas memes bildītes. Reizi pa reizei iepin LGBTQ tematiku, jo tie, kas tic NASA, tie ticot arī woke varavīksnei! Te gan var būt psiholoģijas triks, tīšām atbalstot vienas muļķības, sajaukt ar citām, lai degradētu konservatīvo domu. Politiska spēle. Tam gan ir pretī diezgan laba bildīte, kur wokes saka, kas vispār jau zinātnei viņi ticot, bet šai zinātnei par X un Y hromosomām gan ne! Dzimums esot sociāls konstrukts, nekādas bioloģijas!
https://www.quora.com/What-is-the-difference-between-WOKE-science-and-real-science
Politiķiem jārēķinās ar vēlētāju un viņi nedrīkst nosaukt diezgan lielu sabiedrības daļu par idiotiem, kas neko nejēdz. Tam ir diezgan degradējoša ietekme uz sabiedrisko domu.
Kosmosa kuģim katrs paceltais kilograms nozīmē būtisku enerģijas un kopējās masas pieaugumu. Ir rūpīgi jāapdomā, ko un cik vajag.


KašķaKK - strīdēties ar sievieti var tikai tups bikšainis, jo normāls vīrietis to nedarīs, vienalga būs zaudētājspat tad, ja viņam, kas ir ļoti retos gadījumos, būs taisnība.

tema/18219142-strideties-ar-sievieti-vai-vajag-un-ka-to-darit/  18.10.2014

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18441091